Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji

@Jurga09: ciągnęło je do gladiatorów, na pewno germanie byli atrakcyjni fizycznie, bo byli średnio wyżsi od rzymian, a jasne włosy i oczy zawsze budziły pożądanie u obu płci.

Ja uwielbiam jasne oczy ale niecierpie blond włosów , wyglądają jak swinskie
Dla mnie uroda top to osoba z ciemnymi włosami i jasnymi oczami , później osoba z ciemnymi oczami i włosami a najbardziej nie lubię blondynów obojętnie jakie oczy mają
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji

@Jurga09: ciągnęło je do gladiatorów, na pewno germanie byli atrakcyjni fizycznie, bo byli średnio wyżsi od rzymian, a jasne włosy i oczy zawsze budziły pożądanie u obu płci.

Ogólnie to powtarzasz stereotypy że każdy leci na blond włosy , nawet latynosi czy Arabowie lecą na jasne OCZY ale nie włosy , ludzie z ciemnymi włosami wyglądają bardziej rasowo a jasne włosy wyglądają często pospolicie
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji

@Linnior88: dla rzymian jasne włosy i oczy to egzotyka, egzotyka zawsze jest "hot", dla narodu brunetów brunet jest normalny i nudny.

W Polsce, gdzie jasne włosy są b. powszechne, bycie blondynem jest "nudne".

Wiesz że starożytni Rzymianie sami byli blondynami ? XD oni sie stali ciemni pod wpływem napływowych , sycylijczycy np mają bardzo dużo arabskich marokańskich genów xD
I to są bzdury że każdy ciemny leci na blond włosy
  • Odpowiedz
Ja uwielbiam jasne oczy ale niecierpie blond włosów , wyglądają jak swinskie

Dla mnie uroda top to osoba z ciemnymi włosami i jasnymi oczami , później osoba z ciemnymi oczami i włosami a najbardziej nie lubię blondynów obojętnie jakie oczy mają


@Linnior88: Dobrze że jesteś grubą świnią :D
  • Odpowiedz