Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie że USA atakuje Meksyk po czym:

1. Traci pół miliona żołnierzy w 2 lata
2. Przegrywa starcia pod El Paso, Mexico City i każdym większym miastem
3. Meksyk miażdży amerykańskie zakłady produkcyjne i rafinerię
4. Amerykańską giełda i walutą lecą na mordę
5. Amerykański sprzęt okazuje się nie istnieć. Na prędze spawają klatki z blachy na shermanach.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) no raczej nierealne

#wojna #rosja #ukraina #nato #heheszki
  • 67
  • Odpowiedz
@Thorrand: Ale wiesz, że gdyby USA mogło działać jak ruscy, to by tą wojnę wygrali w mniej niż rok?
Problemem USA w takich krajach jak Wietnam czy Afganistan nie jest to, że nie mają siły by pokonać wroga tylko to, że USA to cywilizowany kraj, w którym opinia publiczna patrzy na ręce rządu i nie dopuszcza do ludobójstwa.
Gdyby USA kierowało się zasadami moralnymi jak ruscy, to by zasypali cały Wietnam
  • Odpowiedz
Osiąganie założonych celów.


@Thorrand: I co osiagneli, ze wygrywaja, a inni przegrywaja? Bo idac tym tokiem rozumowania to kazdy wygrywa aktualnie. Wystarczy dopasowac cele do definicji.
  • Odpowiedz
no xd Wietnam zrujnował amerykańskie rafinerię i stracono tam miliony Amerykanów w 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Grzesiok:
"Wietnam Południowy – 196 863 zabitych i 502 tysiące rannych, Stany Zjednoczone – 58 325 zabitych, 313 tysięcy rannych (w tym 153 311 z trwałymi uszkodzeniami ciała) i 2413 zaginionych,"
  • Odpowiedz
@Grzesiok: z tymi Rosjanami co to ich nikt na Ukrainie nie chce, to też nie jest tak do końca, a już w szczególności na wschodnich terenach Ukrainy
Nie wiem czy wiesz, ale wielu Ukraińców nawet nie zna ukraińskiego, a posługuje się rosyjskim
  • Odpowiedz
  • 0
@perun79: mojego kraju? Chyba wam się coś pomyliło towarzyszu

Porównujesz zdarzenia sprzed 100 lat do dzisiejszych działań i ruskich zapowiedzi? Hehehe zabawnie się gubisz
  • Odpowiedz
I co osiagneli, ze wygrywaja, a inni przegrywaja? Bo idac tym tokiem rozumowania to kazdy wygrywa aktualnie. Wystarczy dopasowac cele do definicji.


@Dentka7:

Napisałem już co wygrali. Teraz napisz co wygrali Ukraińcy :)
  • Odpowiedz