Wpis z mikrobloga

@onucoutkajpysk Nie, nie byliby „dojechani”. - ewentualnie powiedz, w jaki sposób konkretnie, bo żadnych nie „dojechali”. Za to za PiSu zrobiło się tak, że zamówienie taksówki to ruska ruletka, dziesiątki tysięcy ludzi przeszło przez zrobiony dla medialnego efektu płot z dziurami, sprowadzano nie zweryfikowanych imigrantów w #aferawizowa i nie było opcji użycia broni na granicy.

Teraz łatamy ten beznadziejnie zrobiony bez przetargu za grubą kasę płot, karzemy importerów azjatyckich i afrykańskich imigrantów
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: A kto smoluchów ściągał i sprowadzał zagrożenie z gówno krajów postsowieckich? Ciekawe kto sprzedawał wizy na bazarze jakimś brudasom. Weź pisowcu zamknij już mordę i wyciągnij wnioski, że działania poprzedniej ekipy były karygodne i były czystą zdradą rasy. Każdy kto wpuszcza błotne rasy do Europy powinien być piętnowany
  • Odpowiedz
@T_C_D: by zrobić sobie dobrze nawzajem te lewuchy sprowadzają niezły burdel na głowę całego narodu. Przypomina to sytuację z poetami Lwowskimi wychwalającymi Stalina i komunizm w imieniu wszystkim Polaków. Oczywiście oni też walczyli z ciemnogrodem, konserwami i tym chorym zakłamanym Kościołem Katolickim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T_C_D: @onucoutkajpysk Zobaczcie też co wyprawiają różne organizacje pozarządowe. Organizują np. zrzutkę https://zrzutka.pl/f6f7ez
Poza tym zobaczcie sobie stronę organizacji EGALA na fb. Zobaczcie sobie profil FB chłopaka, który organizuje tą zbiórkę. Regularnie wrzuca zdjęcia z lasów jak pomaga „uchodźcom”. A w komentarzach masa wsparcia. Czy ci ludzie żyją aż w takiej bańce?
  • Odpowiedz
POLACY TO RASIŚCI


@baal80: tak, jestem rasistą, i jestem z tego dumny.

Tylko debil nie jest rasistą.

Jeśli ci "imigranci" przyjechali by do nas pracować, a nie żerować na społeczeństwie, to nie miałbym nic przeciwko. Ale tak nie jest.
  • Odpowiedz