Wpis z mikrobloga

Nasza nowa codzienność. Nowy dzień - nowy fejk pisowski. Teraz okazuje się, że procedura nadmiernego deficytu, która jest pewna od wielu miesięcy i jest w 100% dziełem PiS, jest zwalana przez konfedepisowców na Tuska.

Wiadomo, Tusk od pół roku rządzi, więc w tępych głowach Konfedepisowców to on jest za wszystko odpowiedzialny.

#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazpisu #sejm #ekonomia #gospodarka
Gours - Nasza nowa codzienność. Nowy dzień - nowy fejk pisowski. Teraz okazuje się, ż...

źródło: IMG_3785

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Nowy dzień - nowy fejk pisowski. Teraz okazuje się, że procedura nadmiernego deficytu, która jest pewna od wielu miesięcy i jest w 100% dziełem PiS, jest zwalana przez konfedepisowców na Tuska.


Procedura nadmiernego deficytu odnosi się bezpośrednio do USTAWY BUDŻETOWEJ. Pytam zatem, kto uchwalał budżet na 2024 rok? Kaczyński? Jego kot? Oskarek z dziwnymi ustami? Rozumiesz w ogóle czym jest dziura budżetowa? Odróżniasz np. od długu publicznego, za który pewnie faktycznie odpowiadałby
  • Odpowiedz
  • 10
@eduardo-garcia: oczywiście, że na tle takich gamoni jak ty mogę poczuć się geniuszem. Nawet nie chce mi się odpowiadać, bo w tym co piszesz nic totalnie się nie klei, same bzdury.
  • Odpowiedz
oczywiście, że na tle takich gamoni jak ty mogę poczuć się geniuszem.


Czucie się geniuszem rozpocząłbym od poznania podstawowych terminów, na których temat się wypowiadasz. Sprawdź: budżet, ustawa budżetowa, procedura nadmiernego deficytu

Nawet nie chce mi się odpowiadać, bo w tym co piszesz nic totalnie się nie klei, same bzdury.


( ) a ja mam w domu większą łopatkę, ale nie pokarzę, bo nie!!1

@Gours:
  • Odpowiedz
  • 11
@eduardo-garcia: to tak w skrócie: tak, budżet na 2024 był układany przez PiS. Domański nakładał na nią poprawki przez jakiś tydzień czy dwa, w totalnym pośpiechu. I dowiedz się czegoś o procedurze nadmiernego deficytu - nie ma to nic wspólnego z całkowitym długiem Polski w odniesieniu do %PKB. I nie zawracaj mi już dupy
  • Odpowiedz
Domański nakładał na nią poprawki przez jakiś tydzień czy dwa, w totalnym pośpiechu.


Biedaczysko. Pani redaktor, myśmy podpisali, ale nie czytali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dowiedz się czegoś o procedurze nadmiernego deficytu - nie ma to nic wspólnego z całkowitym długiem Polski w odniesieniu do %PKB.


Oczywiście, że nie ma.

I nie zawracaj mi już dupy


To nie uprawiaj tandetnej propagandy.

@Gours:
  • Odpowiedz