Wpis z mikrobloga

p0lki o lewicowych poglądach popierają nielegalny przemyt ludzi nieznanego pochodzenia.


@WielkiNos: hmm, czy aby pomoc imigrantom popierają te same osoby które szerokim łukiem omijają bezdomnych na ulicy bo taki bezdomny to powinien sam sobie pomóc i nie psuć powietrza w tramwaju?
  • Odpowiedz
  • 16
hmm, czy aby pomoc imigrantom popierają te same osoby które szerokim łukiem omijają bezdomnych na ulicy bo taki bezdomny to powinien sam sobie pomóc i nie psuć powietrza w tramwaju?


@bn1776 owszem, mało tego te osoby tworzą posty wyśmiewające bezdomnych obywateli własnego kraju po to tylko aby bronić honoru ludzi, którzy dostali się tu nielegalnie i są obcy kulturowo.
WielkiNos - >hmm, czy aby pomoc imigrantom popierają te same osoby które szerokim łuk...

źródło: temp_file2591242882813377060

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos dlaczego mi na granicy z USA były zadawane pytania po co tu przyjechałem, robiono mi zdjęcie i zebrano odciski wszystkich 10 palców. Oczywiście po pokazaniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

A do Polski ktoś oczekuje, że sobie przelezie przez płot i będzie tu siedział na krzywy ryj
  • Odpowiedz
  • 3
czepiacie sie, a my za 20 lat bedziemy mieli reprezentacje w nożną silniejszą niz Francja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@b0dyload podziwiam takie pozytywne podejście do życia. Co racja to racja. Teraz mając 0 murzynów w reprezentacji mamy zero szans z Francją, która ma 15. Murzyni to przyszłość i klucz do sukcesu.
  • Odpowiedz
  • 4
@NdFeB lewacy chyba muszą. Ostatnio na paradzie równości jakiś facet się chwalił swoim kinkiem puppy play. Także z jakiegoś powodu niektórzy ludzie muszą chodzić i opowiadać wszystkim co lubią robić w łóżku.
WielkiNos - @NdFeB lewacy chyba muszą. Ostatnio na paradzie równości jakiś facet się ...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Najgorsze że one te atrakcje fundują też innym. Ci ludzie z parad żyją ruchaniem. Miałem sąsiada geja i kilku w pracy. Do dziś żałuję że dałem się namówić i wszedłem na IG jednego managera, bo nigdy nie odzobaczę jak był w szpilkach i przebraniu truskawki
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Koleś ma jakieś złote ozdoby, srebrny pierścień, smartwatch, prawie idealne zęby (na co stać może 20-30% Polaków) , zdjęcie pewnie robione IPhonem, co z niego kur*a za uchodźca?
  • Odpowiedz