Wpis z mikrobloga

  • 20
na miejscu Didiera bym się bał czy Czechu nie zgłosi się do organów ścigania po latach bo coś mu się przypomni


@ice-numero-cinq: Nie ma szans, Czesio ma bardzo słabą pamięć - na przykład 711 razy rozmawiał z kolegą i nie pamięta o czym.
  • Odpowiedz
  • 42
@Bover @ignorancie: On to przedstawił tak jakby spał u Deschampsa czy coś miał z nim wspólnego, ale chodziło o to że grając z u21 w Jekaterynburgu spał w tym samym pokoju hotelowym co rok wcześniej Deschamps grając tam z Francją na Mundialu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@irmscherqp: Grasz mecz fazy pucharowej na mundialu a trener rywali zamiast standardowego small talku wyciąga telefon i ci pokazuje zdjęcie że był kiedyś w tym samym hotelu co ty, kto by się nie uśmiechnął xD
  • Odpowiedz
@Boncz3k: Czesio spał w tym samym pokoju co nocował kiedyś Dider ? Czy spał u niego w pokoju który Dider wynajmuje ludziom ? Czy spali kiedyś w tym samym pokoju ?
  • Odpowiedz
@Vanderwill: o #!$%@?. Ja to sobie wyobrażałem, że gruby się raz odpalił przesadnie, ale to jest szczyt żenady co ten chłop wyprawia. Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem osobę utożsamiającą na raz wszystkie najgorsze cechy typowego janusza.
  • Odpowiedz