Wpis z mikrobloga

Witam witam, polecacie jakieś dobre miejscówki z regionalnym jedzeniem i trunkami w Wilnie ? może ktoś z wam tez podrzuci jakieś nieoczywiste miejscówki poza utartym szlakiem w Wilnie i Ew. Okolicach. Ewentualnie tez pytanie czy warto jechać do Kłajpedy/Połangi na jednodniówkę z Wilna zahaczając o Górę Krzyży? Będę wdzięczny za wszystkie rady/porady/wskazówki/rekomendacje. #podroze #wilno #litwa #turystyka
  • 5
  • Odpowiedz
@badzyniak: Tak jak koledzy wyżej pisali Etno - aczkolwiek raz zdarzyło mi się, że byłem z koleżanką i strasznie loty obniżyli. Poza tym może warto spróbować Dziugasa (Sūrio Džiugas namai). Poza tym z nalewek Starka (jest z Etnie), 999.
  • Odpowiedz
  • 0
@badzyniak jak bardzo w okolicach Wilna? Jak już zobaczysz wszystko co Ciebie interesuje w Wilnie oraz Troki, polecam pojechać do Kernave i Grabijolai pod warunkiem że lubisz takie klimaty.
Kernave to rezerwat archeologiczny, dawna stolica Litwy, obecnie to kilka majestatycznych grodzisk nad rzeką (przepiękny widok), muzeum i rekonstrukcje średniowiecznych chat. Ja lubię historie więc mi się bardzo podobało.
Fevx - @badzyniak jak bardzo w okolicach Wilna? Jak już zobaczysz wszystko co Ciebie ...

źródło: temp_file2090629341911669985

Pobierz
  • Odpowiedz