Wpis z mikrobloga

Wychodzę z założenia, że obecnie głównym problemem mężczyzn w Polsce z pokolenia 'Z'(a także młodszych millenialsów) nie jest trudność w znalezieniu dziewczyny jako taka, ale ogromny deficyt dziewczyn na poziomie. Moja najdłuższa relacja trwała rok; nie była to żadna dziewczyna z tindera / klubu, tylko introwertyczna znajoma jeszcze z podstawówki. I ta znajoma w momenice 20.urodzin miała bodycount na poziomie dokładnie 5, lub 6 mężczyzn(część z nich ruchała ją bez gumy). Super deal po prostu; być w relacji z laską, którą ruchały wcześniej bez gumy jakieś sebastiany. 100 lat temu taka sytuacja byłaby abberracją i czymś nie do pomyślenia. Osobiście olewam temat już całkowicie i stawiam na sponsorowanie julek - bezpośredniość i szczerość, zamiast udawania, błazenady i upokorzeń.
#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #zalesie #demografia #przemyslenia #redpill
  • 23
  • Odpowiedz
związek wymaga wysiłku intelektualnego, empatii, wrażliwości, otwarcia na drugą osobę i sporej dawki ciężkiej nieprzyjemnej pracy. Seks natomiast jest tylko przyjemnością, nie wymaga zaangażowania, a włożony wysiłek jest czysto fizyczny. Po prostu w czasach konsumpcjonizmu - szybkiego i łatwego zaspokajania potrzeb nie ma miejsca na miłość ani tym bardziej na związek. Mcdonaldyzacja dotyczy także relacji międzyludzkich
  • Odpowiedz
  • 32
@D00msday to, że wartość potencjalnej partnerki oceniasz na podstawie "body count", czy jak wy to tam nazywacie. Zwłaszcza, że akapit dalej, piszesz o "sponsorowaniu Julek". Moralność Kalego (ze stulejką) na pełnej ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Kotouak: Przez stulecia oceniano wartość kobiet na podstawie ich przeszłości seksualnej. Do tej pory w państwach muzułmańskich spory procent mężczyzn akceptuje jedynie dziewice do stałych, zobowiązujących relacji. Do kobiet też masz pretensje, że nie chcą prawiczków / "inceli"? Bo to jest podobna sytuacja.
@swinkapl: Płcie się różnią; mężczyzna oferuje pieniądze i opiekę, a kobieta dziewictwo i seks - tak to generalnie zawsze funkcjonowało.
  • Odpowiedz
@D00msday: ja pierdziele, argument, że "panie, za króla ćwieczka to było" plus odwołanie do kultury islamskiej. Cudowne combo, nie powiem xD
A jakby "kobiety nie chciały prawiczków" to nikt by się nigdy nie rozprawiczył, a jakoś normalni ludzie walą się jak domy w Palestynie ¯\(ツ)/¯
Twój obraz świata, jest delikatnie mówiąc, nieco skrzywiony
  • Odpowiedz
Przez stulecia oceniano wartość kobiet na podstawie ich przeszłości seksualnej.


@D00msday: prze całą historie większość, jeśli nie wszystkie kultury akceptowały jakieś formy niewolnictwa. To byli prymitywni ludzie i nie należy brać z nich przykładu.
  • Odpowiedz
@D00msday: ja swoją żonę rozdziewiczylem.no ale ma wstępie jej nie wysyłalem.zdjec Benisa na pw. To nie sprawia że nie mamy żadnych problemów w związku i mogę być zapatrzona w siebie #!$%@?ą jak ty. Na dłuższą mete patrzenie tylko na samego siebie degraduje psychicznie. Wiek inicjacji po 20 roku życia dla obu płci nie jest dziś czymś szczególnym.
  • Odpowiedz