Wpis z mikrobloga

@Godir17: nie z zabójczą kontra a z genialnymi stałymi fragmentami. Bronili się w 10 i starali się wyjść czasem z kontra, ale z rzadką. Gdy wyszło na tyle żeby uzyskać różny lub wolny to byli już bardzo groźni.
Tak czy inaczej to był fart. Nawet w samym finale Portugalia miała setki, których nie wykorzystała.
  • Odpowiedz
@Kielek96: konkretne pytanie to będzie i konkretna odpowiedź. Ogladalem każdy mecz tamtych mistrzostw. To było jednak złote pokolenie greckiego futbolu a dodatkowo byli w mega formie. Animuszu dodał im szybko strzelony gol w meczu otwarcia z Portugalią a późnej jakoś to poszło, aż do finału. Wiem że opinia jest taka że grali antyfutbol ale to nie jest prawda. Było bardzo poukładani o skuteczni. Do tej pory wymienię o 12 w nocy
  • Odpowiedz
@apaczacz:

tam był ten tryb grania na hali? Dobrze pamiętam?


Tak i można było #!$%@? w opór gdzie popadnie bo nie było autow xD Piękny to był tryb, szkoda, że nie kontynuowali. Z innych ciekawostek to można tam było grać samą myszką i grało mi się super, ale to pewnie dlatego, że byłem gowniakiem, to był mój pierwszy komp i nie ogarnialem do końca klaw+mysz
  • Odpowiedz