Wpis z mikrobloga

@cichy-spokojny-grzeczny: To był czas gdy Ronaldo rozpoczynał swoją karierę. Ferguson wpuszczał go jeszcze w 60 minutach spotkań z ławki. To był czas gdy Figo odchodził. Kibicuje Ronaldo mniej więcej od tego roku, czyli już 20 lat. I pamiętam Euro 2004 doskonale. Było w Portugalii, Nelly Furtado, porażka z Grecją w grupie i spotkanie się z nią w finanale, zasada srebrnego gola wykorzystana przez Greków (już jej nie ma).

Mam nawet
Bunch - @cichy-spokojny-grzeczny:  To był czas gdy Ronaldo rozpoczynał swoją karierę....

źródło: Port

Pobierz
  • Odpowiedz
@Godir17: Dziwne, że nie pamiętasz. Ja mialem 8 i dobrze pamietam. Tak samo Igrzyska 2004. W zasadzie wiekszosc co kojarze to wlasnie tak ten 2004 :D Z 2003 prawie nic, to może faktycznie coś jest w tych 8 latach a nie 7 ;D Wczesniej 2002 tez sie co nie co pamieta :D
  • Odpowiedz
@apaczacz: a ja pierwszy mecz widziałem w 1995 i to był Legia Blackburn jako mały dzieciak ode azu się zakochałem w piłce nie chciałem bajek, potem na wpół świadomie pamiętam Widzew i Citke i mecz z Borussią 2:1
  • Odpowiedz
@Godir17: Obecnie piłka tak ewolułowała że zapomniano o tym że styl grania w postaci: grania z kontry/kontrataku też jest piękny.

Po prostu trzeba umieć go wykonać.

Natomiast to co zrobił Czesio to sztuka ale w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tzn. graliśmy z kontrataku tylko że nie skupialiśmy się na obronie...i na ataku ;-)
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: Słynne trio młodych graczy na R objawiło się nam na Euro 2004: Ronaldo, Rooney i Robben. PS ja nawet pamiętam Lothara Matthausa na Euro 2000 jak człapał na boisku jako libero w kadrze Niemiec. Inny świat, inna piłka ;)
  • Odpowiedz
@Kielek96: Zwykły fart. Dobra organizacja gry, nisko ustawiona defensywa, fura szczęścia i gole po rzutach rożnych głównie. Z tego co pamiętam to od 1/4 finału: 3 mecze wygrali po 1:0 i 3x razy schemat był ten sam: bramka po dośrodkowaniu z rożnego z prawej strony xD.
  • Odpowiedz