Wpis z mikrobloga

Właściwie, czy moglibyście pisać na temat rynku pracy w branży IT na innym tagu niż #programowanie? Raczej mało mnie, i jak przypuszczam wiele innych osób śledzących ten tag interesuje to jak bardzo ta branża się pogrąża (według mniemania niektórych osób). Proponuję tagowanie #pracait i ewentualnie #programista (lub #programista15k, jeśli ktoś sobie chce heheszkować), jeśli mamy przestrzegać zasad ścisłego oznaczania treści.

Pozdrawiam.
  • 16
  • Odpowiedz
@mk321: +1 ale i tak to miejsce to śmieszne papieże i pieski a nie poważne forum do rozmów szczególne ze Białek celuje w 10 latków z nowym regulaminem
  • Odpowiedz
@horus666:

widzisz wpis ktory ci sie nie podoba to idziesz dalej, a 50 innych osob sobie bedzie mialo uzywanie pod wpisem, jaki masz problem? cos #!$%@? trzeba scrollowac jak sie nudzi w pracy. niech #!$%@? te zarzutki az im sie uszy trzesa
  • Odpowiedz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy

@horus666: ja proponuję #kryzysit

Chciałbym żeby jak na reddicie każdy z tagów miał oddzielna moderację I takie wpisy były by kasowane. Ale wiadomo to by było lewactwo i zamach na husarię że nie mogą zaśmiecać tagów


Ale hipokryzja z Twojej strony, narzekasz na targowanie na wykopie, a jaki związek ten wpis ze screena ma związek z
MamByleJakiNick - @JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
@horus666: ja proponuję #kryzysit
...

źródło: temp_file5292869957182788160

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja już mam dosyć czytania że za rok AI odbierze mi pracę. Pierwszy raz usłyszałem o tym 6 lat temu i nadal czekam aż AI będzie umiało napisać kod lepiej niż ja.

a do shitpostowania wykopki mają tag #programista15k
  • Odpowiedz