Wpis z mikrobloga

  • 12
@sEB-q ale wiesz że nie o tym mowa w tym memie XDD chodzi raczej o działanie w drugą stronę, czyli w momencie gdy mamy jeden chłodniejszy dzień, to zaraz wysrywa "oświeconych, trochę jak @ibilon XD

Nie sądziłem że będę musiał coś takiego tłumaczyć.

Edit - o, następny @sartin19 XDD
  • Odpowiedz
@Niggalke: To jest niesamowite, żyjemy w dobie internetu gdzie o dostęp do informacji, publikacji naukowych, czy nawet danych statystycznych jest tak prosto. Mimo to nadal jest ogromne stado ludzi którzy wolą zaufać jakiemuś tik tokowemu celebrycie, bo zaczął zdanie od "Tak na chłopski rozum...".
  • Odpowiedz
@Niggalke czerwiec akurat najnormalniejszy miesiąc w 2024 póki co xD wrażenie na mnie zrobił zwłaszcza luty który na kilku stacjach na południu miał wyższą średnią niż rekord marca. Marzec potem przyszedł odebrać co swoje i też rekord zrobił xD
  • Odpowiedz
@Niggalke: globalne ocieplenie/katastrofa klimatyczna/zmiany klimatyczne to nic innego jak biznes. Nie wiem za ile lat ale będzie z tego beka jak dzisiaj z maseczek
  • Odpowiedz
@Davn: idź zapłać więcej podatków i bardziej ograniczyć swoją wolność bo jest ciepło w czerwcu xD

Tymczasem Indie, Chiny, USA będą #!$%@?ć w atmosfere i spalać co chcą, bo dzbany twojego pokroju klaskaja gdy Europa która produkuje marginalne zanieczyszczenia wydaje sama sobie coraz więcej komicznych zakazów.

Aha. Bym zapomniał. Nie latajcie ludzie tyle samolotami, bo ślad węglowy! Zamiast was , którzy zanieczyszczacie atmosfere swoim lataniem, powinni latać tylko celebryci, no i
  • Odpowiedz