Wpis z mikrobloga

Wczoraj napisałem post, który zapewne wielu z was widziało - o wiecznie wzmożonych konfedepisowcach, którzy codziennie dodają po 3 nowe wątki z obrzucaniem łajnem Tuska, które po czasie okazują się fejkiem/manipulacją.

To dzisiaj mamy kolejne wzmożenie: Tusk obiecał rozmowę z Scholzem, a pisowska dziennikarka kontaktowała się z jakimś urzędem w Niemczech i oni powiedzieli, że nie. I kolejna wielka afera, Tusk kłamie.

I oczywiście nie ma znaczenia to, że WP poinformowała o rezultatach rozmowy, która się nie odbyła. Konfedepisowcy nie zastanawiają się też nad tym, że może ten urząd miał na myśli to, że nie było OFICJALNEJ rozmowy, ale jednocześnie Tusk i Scholz są obecnie w Brukseli, gdzie są głównymi rozgrywającymi w kwestii kolejnej kadencji PE i mogli zakulisowo porozmawiać.

Nie, jazda bez trzymanki musi trwać. Tam nie ma czasu na zastanawianie się i generalnie jakiekolwiek myślenie. Obrzydliwi są konfedepisowcy, gardzę. Siewcy kłamstw i manipulacji.

#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #uniaeuropejska #sejm
Gours - Wczoraj napisałem post, który zapewne wielu z was widziało - o wiecznie wzmoż...

źródło: IMG_3780

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
konfedepisowcy w nawet tak prostych sprawach kłamią? Czy liczyć nie potrafisz?


@Gours: why not both.

Ponoć nie można łączyć bezczelności z głupotą. Można. Wystarczy głosować na konfedepis. XD
  • Odpowiedz
@Tymajster: To teraz powiedz gdzie ja skłamałem i na czym polegało kłamstwo? Op wyklepał 9 postów, a nie 10 jak napisałem?

Zrozum: jesteście takimi zakałami, że święty może zgrzeszyć na myśl o was.

Cieszy mnie to, że wszystko, co ludzie twojego typu piszą o ludziach mojego typu to projekcje, czego dowodem jest to, co napisał OP, niby o "nich" [konfedepisowcach], ale jednak nadzwyczaj pasuje to i do niego.
  • Odpowiedz