Wpis z mikrobloga

pani z agencji wczoraj nawijała mi makaron na uszy, że teraz stagnacja na wtórnym, sprzedaż przez portale ma niską skuteczność. teraz oni stawiają na off market (gdzie sami klienci proszą o pomoc) oraz social media, sprzedają bardzo szybko mieszkania oraz domy

serio teraz ludzie szukając wtórny lecą/dzwonią do biura halo proszę znaleźć mi mieszkanie? xd
chyba zwykłe #!$%@?, nie widzi mi się dawać jej 3,5% netto za ten marketing, imo szybciej sprzedam na portalu obniżając o tyle cenę. i nie zadupie, bo stolica
#nieruchomosci #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
serio teraz ludzie szukając wtórny lecą/dzwonią do biura halo proszę znaleźć mi mieszkanie? xd


@glos_zenady: ja tak robiłem jak szukałem mieszkania do wynajęcia. To w sumie jedyna sytuacja, żeby prowizja dla biura miała sens.
  • Odpowiedz
serio teraz ludzie szukając wtórny lecą/dzwonią do biura halo proszę znaleźć mi mieszkanie? xd


@glos_zenady: jak ma sie zaufanego posrednika to w taki sposob mozna kupic mieszkania, ktore nigdy nie wychodza na rynek. A wbrew pozorom jest tego sporo.
  • Odpowiedz
pani z agencji wczoraj nawijała mi makaron na uszy,


@glos_zenady: po tej części myślałem że ten wpis rozwinie się w zupełnie innym kierunku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz