Wpis z mikrobloga

p0lki czekają z utęsknieniem na przystanku na kolejnych imigrantów muzułmańskich, którzy przybywają do Polski w sposób nielegalny. Prawdziwe szczęście i spełnienie silnych i niezależnych kobiet.

Własnemu facetowi nie zrobiłaby kanapki, bo nie będzie służącą. Usłyszy o obcokrajowcach z Afganistanu leci na złamanie karku żeby ich nakarmić, napoić i pocieszyć.

#imigranci #p0lka #bekazlewactwa
WielkiNos - p0lki czekają z utęsknieniem na przystanku na kolejnych imigrantów muzułm...

źródło: temp_file4797381170814655106

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
p0lki

@WielkiNos: No tak średnio bym powiedział. Założę się, że jakby zapytać je, jakiej są narodowości, to słowo "Polka" przez gardło by im nie przeszło.
  • Odpowiedz
przecież same kobiety o tym mówią i to zauważają.


@WielkiNos: ale nie piszesz o kobietach tylko o konkretnych kobietach. Więc - czy te konkretne kobiety tak napisały?
  • Odpowiedz
to zdanie to karykaturalne podsumowanie reprezentacji stanowiska lewackich juleczek więc nie odnosi się do konkretnych osób.


@WielkiNos: czyli tak jak napisałem: gdy projekcje narzucane przez propagandę wejdą za mocno
  • Odpowiedz
propaganda to jest mówienie kobietom, że będą służącymi jak zrobią facetowi kanapkę jeśli mają na to ochotę.


@WielkiNos: na razie tylko ty o tym piszesz co... potwierdza tylko to co napisałem wyżej.
  • Odpowiedz
  • 8
@WielkiNos
Kto robił zdjęcie? Ostatnio chyba jakiś facet był jeszcze z nimi, a to trochę zmienia odbiór jak się pomyśli, że polskie kobiety boją się na ulicę wychodzić, po ciemku przejść przez park, wsiąść do ubera ale 3 wolontariuszki (do zdjęcia same kobiety) nie mają żadnych oporów jechać do lasu i czekać na nieznajomych imigrantów

Nie życzę im nic złego, mam jednak przeczucie, że w pewnym momencie takie idealizowanie tej pomocy
  • Odpowiedz