Wpis z mikrobloga

Memy tego typu są obrzydliwe.

Ja się boję sam iść wieczorem ulicą jak widzę kilku sebków gdzieś tam na przystanku bo nie wiem czy z dupy się któryś o coś nie przyebie a tutaj bezbeki dziwią się, że matki i ich dzieci boją się podejść pod przystanek na którym organizacje terrorystyczne (bo inaczej nazwać nie można organizacji dzięki którym ludzie nie mogą czuć się bezpiecznie w swojej miejscowości) robią sobie punkt przerzutu ludzi.

Jeszcze ci idioci wstawiają na social media zdjęcia ze swoich akcji piejąc z dumy jak to uratowali 25 letnich byczków którzy w ich głowach są matkami z dziećmi. Społeczeństwo jest wam mega wdzięczne za walkę o poziom poczucia bezpieczeństwa godny Francji, Niemiec czy Szwecji.

#imigranci #bialorus #zalesie
josedra52 - Memy tego typu są obrzydliwe. 

Ja się boję sam iść wieczorem ulicą jak w...

źródło: GP-Qd90WcAE3ybm

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52: nikt się nie boi brązowego typa, który idzie ulicą. Ludzie boją się szeroko zakrojonych zmian w populacji Polski na wzór tych, które miały miejsce w zachodniej Europie, a które doprowadziły do znaczengo obniżenia poczucia bezpieczeństwa.

Polska jest bezpiecznym krajem i ja, oraz wiele innych osób, życzymy sobie, żeby zostało tak jak najdłużej. Pojedyńcze czarne osoby wywołują niechęć ze względu na to, że sygnalizują początek wspomnianych wyżej negatywnych zmian, a
  • Odpowiedz