Wpis z mikrobloga

@kryptomartin1: banki walczą z gotówką, bo cyferki na koncie mogą dopisywać w komputerze ile chcą, a z bankomatu muszą ci wypłacać prawdziwe banknoty.
Niczego tak się nie boją jak tego, że ludzie zrobią "sprawdzam" i zbyt dużo osób naraz zarząda wypłaty całego stanu konta.
  • Odpowiedz
banki walczą z gotówką, bo cyferki na koncie mogą dopisywać w komputerze ile chcą


@Majkel2008: Jak powiedziec, ze sie nie rozumie kreacji pieniadza xD

Niczego tak się nie boją jak tego, że ludzie zrobią "sprawdzam" i zbyt dużo osób naraz zarząda wypłaty całego stanu konta.


Przeciez to jest oczywiste, ze nie ma 100% pokrycia sald kont w gotówce.
  • Odpowiedz
  • 0
taaa, ostatnio potrzebowałem wypłacić 1600 zl. Zmusił mnie do wypłaty max 800zl po czym musiałem 2 razy wypłacać i pobrał 2 razy prowizje #!$%@? mBank i euronet


@peeteer: rozumiem że zmieniasz konto, jakie polecasz?
  • Odpowiedz
@hpppp: A jesteś pewien, że twój sposób na 3 razy działa, bo wydaje mi się, że raz jak potrzebowałem 12k to się uparłem i za 4 czy 5 podejściem poległem i zacząłem wypłacać po tysiącu. Nawet zmiana na niemiecki nie pomogła, a też chodzą ploty, że to omija limity.

Za to raz euronet był nieczynny i od tak podjechałem pod planet cash i tam dostałem całą kwotę bez reklam i w
  • Odpowiedz
Zabawne, bo czytając ten wpis właśnie dostałem komunikat z aplikacji mBank o tytule:
Uwaga, dziś w Euronecie wypłacisz jednorazowo tylko 200 zł - decyzja niezależna od mBanku
  • Odpowiedz
@peeteer: To chyba logiczne, że jak nie mają umowy, to kasują prowizję.
Przerzucić się na planet cash. Teraz oni mają umowę z mbankiem. Wpłatomaty bez prowizji. Wypłata powyżej 300 zł też.
  • Odpowiedz
  • 1
@kryptomartin1: Euronet to największy scam w europie, już pomijam kwestię prowizji na przycisku Wypłata i Stan Konta, Euronetowy bankomat jak tylko zobaczy zagraniczną kartę to zaczyna się próba oskubania nieświadomych turystów. Niech giną, płakać po scammerach nie będę
  • Odpowiedz