Wpis z mikrobloga

  • 706
@kryptomartin1 taaa, ostatnio potrzebowałem wypłacić 1600 zl. Zmusił mnie do wypłaty max 800zl po czym musiałem 2 razy wypłacać i pobrał 2 razy prowizje j---c mBank i euronet
  • Odpowiedz
Euronet to największe oszusty jeżeli chodzi o waluty. Wciskają niekorzystne przeliczenie kursu, a np. w Niemczech jak mam kartę euro (z polskiego banku) i chce wybrać w euro to mi narzucało dość dużą prowizje.
Druga sprawa brak drobnych banknotów w ich bankomatach. W innych normalnie można dostać 10/20 zł a w Euronet najczęściej tylko 50/100/200, a potem ciężko z rozmiana tego.

A niech giną, są inne bankomaty
  • Odpowiedz
  • 19
@Tytanowy_Lucjan i to żeby wypłacić tego tysiaka to trzeba 3x wybierać inna kwota, potem 1000, zaproponują 800 i znów musisz wybrać 1000 i dopiero wtedy wykuje ci twoje własne pieniądze.
  • Odpowiedz
@peeteer: Następnym razem próbuj BLIKiem nie kartą, co prawda z 2-3 lata temu ostatni raz grubszy hajs wypłacałem ale wtedy było tak że kartą do 1k a BLIK leciał 4k jednorazowo z tego samego bankomatu.
  • Odpowiedz
@kryptomartin1: PROWIZJE TO ZAJEBUJE WAM BANK. Euronet nie pobiera od WAS prowizji tylko wasz BANK. Ludzie to wasz bank was w #!$%@? robi zwiększając opłatę za pobór od innych bankomatów niż swoje. Dodatkowo banki obniżają koszty związane z bankomatami aby się ich pozbyć co za tym idzie bankomaty przestają być opłacalne dla właścicieli dodatkowo też twój bank eliminuje wypłacanie banknotów przez okienko bo "Placówka BEZGOTÓWKOWA" i #!$%@? sobie
  • Odpowiedz