Wpis z mikrobloga

Uzbierało mi się kilka gier na PS5, które przeszedłem i chciałbym sprzedać. Jakkolwiek głupio to zabrzmi to szukam jakiejś dobrej metody spakowania płytki z grą, znalazłem coś takiego, a więc spakowanie gierki do koperty bąbelkowej 14D. Ostatnio też kupiłem tak gierkę i przyszła w sumie cała, ale z ciekawości zapytam - jak wysyłacie i zabezpieczacie pudełka z płytką, żeby było tanio i bezpiecznie? Nigdy w sumie nie wysyłałem gierek, więc może akurat poznam jakiś fajny sposób, żeby gierka dotarła do kupującego bezpiecznie. Taguje też bardziej popularne tagi dla zasięgu.
#ps5 #konsole #gry #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TechnoYoda opakowanie okładam kartonem z każdej strony i do najzwyklejszej koperty bąbelkowej. Jeszcze nigdy nie miałem zażaleń, a wysyłałem też płyty CD w plastikowych opakowaniach (albumy muzyczne), więc plastik z pudełek z grami tym bardziej musi przeżyć
  • Odpowiedz
@vulcanitu: ja dawałem papier tylko na górę żeby nie wyskoczyła ze swojego miejsca.
@korbuzz @krykoz Czym wysyłacie, że jeszcze w kopertę pakujecie? Ja tylko pudełko dookoła owijam jakimś kartonem ze starego pudełka, dookoła taśmą i do pączkomatu.
  • Odpowiedz
Ale jak po taniości to z reguły bąbelkowa wystarczy, tylko raz mi się zdarzyło że pudełka przyszły lekko pęknięte w kopercie bąbelkowej, pewnie przez nacisk.
Z płytą raczej nie trzeba robić fikołków, Blu-ray nawet jak polata w pudełku to się nie porysuje. Co innego płyty DVD, one jak polatają to będzie tragedia, wsadziłbym je do koperty papierowej na płyty i umieścił za instrukcją.
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Koperta z folią bąbelkową i jakiś wypełniacz do pudełka, by płyta nie latała. Może być nawet papier toaletowy. Byle płytka się sztywno trzymała. Nie raz wyciągam paczkę z paczkomatu i słyszę, że płyta se lata luzem.
  • Odpowiedz