Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem, że:
- Okazuje się, że zatrzymani na granicy żołnierze rażąco łamali prawo (strzelali do uciekających i w stronę polskich żołnierzy)
- Donieśli na nich inni żołnierze i funkcjonariusze straży granicznej, którzy bali o swoje bezpieczeństwo i/lub o to, że nagrania z tego zostaną wykorzystane przez propagandę rosyjską/białoruską
- Kosiniak Kamysz mógł o tym wszystkim powiedzieć, ale nie powiedział, żeby nie psuć wizerunku wojska + nie dawać paliwa antypolskiej propagandzie
- Kosiniak stracił przez tę inbę sporo w wyborach

Teraz zestawcie to sobie z zachowaniem PADa i Błaszczaka po inbie z rakietą. Gdzie oskarżyli niesłusznie wojsko, żeby tylko ratować swój wizerunek.

#polityka #bekazpisu #polska
jurekqwerty - Czy dobrze rozumiem, że: 
- Okazuje się, że zatrzymani na granicy żołni...

źródło: GQOgcKqW8AAkeLa

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego coś się nie klei albo była dezinformacja z jednej albo z drugiej strony.


@darandol: wg mnie jedno nie wyklucza drugiego, czy ci koledzy znali sytuacje? czy to była bardziej zrzuta na pomoc dla "naszych", chociaż wiemy ze troche #!$%@?
  • Odpowiedz
@malani: wiedzieć to myślę że za duże słowo, bo ja nie wróżka. Jednak dedukcja mnie nie zawiodła. Jak nie wierzysz i masz czas, to możesz sobie pokopać w moim profilu. Jak przekopiesz się przez moje kompulsywne pisanie głupot o kupie z dupy i zdjęcia kotów, to powinieneś znaleźć.
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: Kosiniak, Holland i Kurdej-Szatan razem zabili tych żołnierzy (nawet tego co zmarł w domu), krew na rękach, czego nie rozumiesz lewaggguu?!? (- ʖ̯-)
  • Odpowiedz
- Kosiniak Kamysz mógł o tym wszystkim powiedzieć, ale nie powiedział, żeby nie psuć wizerunku wojska + nie dawać paliwa antypolskiej propagandzie

- Kosiniak stracił przez tę inbę sporo w wyborach


@jurekqwerty: To dlaczego Wipler teraz powiedział? Nie czaje tego.

Konfedepis #!$%@? w rację stanu
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: wykopki to, wykopki tamto, a ja miałem po prostu tyle informacji ile udzieliły media i nadal jestem na media zdany :V
Łącznie z ekspertami i innymi, któzy mówili, że morale w wojsku spadło do 0. O ile nie widzę szkody w tym, aby po publikacji onetu Kosiniak wyszedł i powiedział, że swoim zachowaniem mogli stworzyć zagrożenie dla kolegów, o tyle nie wydaje się, aby tam na granicy wszystko hulało
  • Odpowiedz
Teraz zestawcie to sobie z zachowaniem PADa i Błaszczaka po inbie z rakietą


@jurekqwerty: nie ma większego tchórzostwa i hańby niż zachowanie Błaszczaka z tamtego okresu, paskudna moralnie postać
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: PO sromotnie przegra kolejne wybory, bo kompletnie nie rozumie nastrojów społecznych, co wykorzystuje PIS perfekcyjnie od lat. Mimo, że nie było żadnej afery pisokonfederusja przekuła to w propagandę, a rząd zamiast uderzyć pięścią w stół zachował się dyplomatycznie. No nie. Przez słodkie pierdzenie przegrali wybory w 2015 roku z uwagi na aferę z dupy, gdzie Sikorski powiedział w kilku niecenzuralnych słowach jak będą wyglądały rządy PISu, co sprawdziło się
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: Pozostaje mieć nadzieję, że rządzący zaczną w końcu te wszystkie kwestie wyjaśniać. Również w mediach społecznościowych. Jak widać jest taka potrzeba.
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: Ale dlaczego w takim razie Kosiniak nie skomentował tego w ten sposób przed wyborami, kiedy cała afera wybuchła? Mleko się rozlało, a konfa z PISem dostali paliwo wyborcze...
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: ja to widzę nieco inaczej... Der onet napisał artykuł szkalujący żandarmerię i dowództwo WP, nie wiadomo czy napisali wszystko co wiedzieli czy nie, ale że mówią że są rzetelni to pewnie napisali całą prawdę i dokładnie zbadali temat zanim opublikowali coś pod wplywem plotek. Wychodzą politycy i mówią że nie mieli o niczym pojęcia. Wydźwięk jest taki że polski żołnierz wg prawa powinien nosić wiadro z wodą zamiast broni,
  • Odpowiedz