Wpis z mikrobloga

  • 0
@Morf te zdjęcia spod granicy gdzie czekają na przystanku to z teraz czy sprzed pół roku, skoro są świeże to znaczy ze za PO też istnieje ten problem. PiS robił #!$%@? a Tusk tego nie zmienia nic więcej nie mam na myśli. ps. dasz słupki z 2024 jak już będą?
  • Odpowiedz
  • 7
@Docent_Jan_Mula: wiadomo, rząd po 6 miesiącach ma rozwiązać wszystkie problemy, bo tak obiecali. Mi też kiedyś elektryk obiecał ze naprawa potrwa max 2 dni, a #!$%@?ł się z tym dwa tygodnie, bo ktoś (ja), #!$%@?ł instalacje xD

Niewiarygodne że dobrze wiecie w jakim stanie prawnym PiS zostawił państwo, wszędzie mierni ale wierni, ciotki wujkowie Obajtków, prokuratora i sędziowie wciąż wykonują rozkazy PiSu i mimo tych wszystkich przeszkód na drodze, oczekujecie by
  • Odpowiedz
  • 0
@Zych0l pół roku to mało na rozwiązanie najważniejszych problemów? co ma prokuratura i sędziowie do działań rządu a raczej ich braku? Po co Tusk o tym mówił w expose? Chyba na szczelnej granicy zależy każdemu, a jakby rzeczywiście była szczelna to by zamknął mordę pisiorom, przynajmniej w tej kwestii, nie wiedzieć czemu tego nie robi. Odpowiedzią może być mentalność osób z otoczenia PO np. Matczak który niewiadomo czemu ma w sobie jakiś
DocentJanMula - @Zych0l pół roku to mało na rozwiązanie najważniejszych problemów? co...

źródło: e4ea85a5438148769b3b4ea5ffd0a6cb

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Felektron wy jesteście gorsi od wyborców pisu, bo przynajmniej oni żyli w bańce mydlanej, gdzie nie wiedzieli, że ściągają tutaj masy imigrantow, a wy jak robi to Tusk to przywołujecie pis, bo oni to robili więc on może robić to na legalu niby na złość pisowcom, bo mają polskie wizy xD doprowadzicie ten kraj do upadku szybciej niż pisowcy
  • Odpowiedz
  • 0
@Felektron wiem, że wyborcom pis/po jest ciężko połączyć cegiełki i "trudno" z logiką, ale z tą zagadką niestety Cie zostawię, bo będziesz mógł to rozkminiać przez kolejne 4 lata xD
  • Odpowiedz
  • 0
to wszystko PiSu wina. A


@Docent_Jan_Mula: powiedz chociaż, że ci płacą za to #!$%@? i tak naprawdę nie wierzysz, że wszyscy imigranci pojawili się w Polsce po 13 grudnia xD
  • Odpowiedz