Wpis z mikrobloga

Czesc mirki zauwazylem, ze cos nie tak zaczyna sie dziac z moim brzuchem. Nie nazwalbym tego piwnym brzuchem, bo on nie wisi ale ewidentnie cos sie zmienilo to wyglada jakby jakis tluszcz sie odkladal, brzuch w jednym miejscu lekkawo odstaje jak taki kopiec kosciuszki ale to doslownie 1cm, nie jest plaski. Jeszcze miesiac temu nawet o tym nie myslalem, gralem na wfie w pilke normalnie sie przebieralem, nic nie zauwazylem. Jestem szczuplej sylwetki, prawidlowe BMI.

Jakas rada, zeby to nie eskalowalo na wieksza skale, naprawde ostatnie czego mi potrzeba to bebech. Mowie tu o 2 nastepnych tygodniach, bo od lipca ide do roboty zarobic na studia - fizyczna praca wiec od razu ruch itd. Polecacie jakies cwiczenia domowe? Sory, ze pytanie moze byc zbyt banalne ale jedyne w jaki sposob mam do czynienia ze sportem to pilka nozna xD nic poza tym.

#mikrokoksy #zdrowie #pytanie #odchudzanie
  • 4
  • Odpowiedz
@wengluch99: deficyt kaloryczny, tłuszcz się odkłada zawsze tam gdzie nie chcemy, musisz schudnąć i zacząć ćwiczyć! Nie ma cudownych ćwiczeń czy suplementów na spalanie tłuszczu z danego miejsca!
  • Odpowiedz