Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: Pewnie zależy jakiego trafisz na ochronie. Ostatnio kolega miał saszetkę (nerkę) i w niej właśnie dość dużego powerbanka - nie było problemów
  • Odpowiedz
@Didier: Napoje (i inna żywność) to jest trochę co innego, bo na stadionie jest sprzedaż napojów i nie można wnosić własnych - wtedy nic by nie zarobili xd
  • Odpowiedz
  • 1
@1erick @Didier Właśnie ostatnio na Narodowy mogłam właściwie wnieść nawet laskę dynamitu, bo gość, który miał mnie kontrolować, odesłał mnie do "koleżanki obok". Babeczka dwie głowy ode mnie niższa obmacywała wszystkich, ale w ogóle miała mnie gdzieś, więc poszłam dalej xD
  • Odpowiedz
@pieczarrra: tak w gruncie rzeczy często jest, jeśli nie masz jakiegoś wielkiego plecaka czy torby a małą torebkę/plecaczek, to nawet jak cię obmacają, nie będzie im przeszkadzać zawartość o ile nie są to oczywiście materiały pirotechniczne czy a-----l. No i własna spożywka typu cola xD Ale nie można niestety tego zagwarantować na pewno, bo to zależy od ochroniarza, jak będzie chciał się przysrać to się przysra nawet o powerbank
  • Odpowiedz