Wpis z mikrobloga

@LudzieToDebile: z dupy a nie z kartonu.

Wskaż mi cywilizowany kraj, gdzie policjant by dostał mandat za to, że z motorem jest na ścieżce rowerowej i wypełnia jakieś papiery.
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: i w sumie to dużo powiedziałeś, a nic z tego nie wynika.

W którym kraju za postawienie motoru na ścieżce rowerowej by dostał mandat taki policjant? Proszę o konkrety, a nie twoje imaginacje.
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: kilkukrotnie się wykręciłem z mandatów za kilkaset złotych. Jak się nie jest bucem to policjant przymknie oko na wiele rzeczy. Jak się jest bucem to można tak jak moi znajomi za piwo na ławce mieć sprawę w sądzie.
  • Odpowiedz
Ja tylko twierdzę


@LudzieToDebile: ty twierdzisz, że w INNYCH KRAJACH od razu by dostał mandat. W krajach nie-z-kartonu, jak to sam określiłeś.

Więc podaj mi te niekartonowe kraje gdzie za takie coś mandat dostanie.

@TrocheSmieszne miałem i to nie raz. Jak wylatujesz do nich z pyskiem, to nie dziw się, że dostaniesz mandat. Jak podkulisz ogon i dobrze to rozegrasz, to pogadasz z nimi tylko, i sprawa na tym
  • Odpowiedz
Wyciągasz nieuprawnione logicznie wnioski.


@LudzieToDebile: tak? A kto stwierdził że Polska to kartonowy kraj, i tutaj nie dostanie policjant mandatu? Idąc twoim tokiem myślenia jakie są niekartonowe kraje, gdzie za takie coś dostaje się mandat.

I nie potrafisz mi odpowiedzieć na dwa pytania:
1. Jakie kraje
  • Odpowiedz