Wpis z mikrobloga

@LudzieToDebile: z d--y a nie z kartonu.

Wskaż mi cywilizowany kraj, gdzie policjant by dostał mandat za to, że z motorem jest na ścieżce rowerowej i wypełnia jakieś papiery.
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: i w sumie to dużo powiedziałeś, a nic z tego nie wynika.

W którym kraju za postawienie motoru na ścieżce rowerowej by dostał mandat taki policjant? Proszę o konkrety, a nie twoje imaginacje.
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: kilkukrotnie się wykręciłem z mandatów za kilkaset złotych. Jak się nie jest bucem to policjant przymknie oko na wiele rzeczy. Jak się jest bucem to można tak jak moi znajomi za p--o na ławce mieć sprawę w sądzie.
  • Odpowiedz
Ja tylko twierdzę


@LudzieToDebile: ty twierdzisz, że w INNYCH KRAJACH od razu by dostał mandat. W krajach nie-z-kartonu, jak to sam określiłeś.

Więc podaj mi te niekartonowe kraje gdzie za takie coś mandat dostanie.

@TrocheSmieszne miałem i to nie raz. Jak wylatujesz do nich z pyskiem, to nie dziw się, że dostaniesz mandat. Jak podkulisz ogon i dobrze to rozegrasz, to pogadasz z nimi tylko, i sprawa na tym
  • Odpowiedz
Wyciągasz nieuprawnione logicznie wnioski.


@LudzieToDebile: tak? A kto stwierdził że Polska to kartonowy kraj, i tutaj nie dostanie policjant mandatu? Idąc twoim tokiem myślenia jakie są niekartonowe kraje, gdzie za takie coś dostaje się mandat.

I nie potrafisz mi odpowiedzieć na dwa pytania:
1. Jakie kraje
  • Odpowiedz