Wpis z mikrobloga

Jeszcze w nawiązaniu do poprzedniego wpisu, to jego chwalenie się gdzie on nie był jaki to wielki podróżnik xd to może kolejne zaskoczenie ludzie w Polsce też wyjeżdżają za powiat bo nie jest to wbrew pozora drogie na swoim przykładzie mogę powiedzieć że np w zeszłym roku we wrześniu w każdy weekend byłem we Włoszech bo bilety były śmiesznie tanie i uwaga zwiedzałem a nie jak wyjazd Pana Adama do Wietnamu ze sreyle gdzie cały wyjazd zamknął się w 300m od hotelu 7eleven po berbeluche, fajki i powrót do hotelu robić live na przemian z oglądaniem braci rodzeń a ona siedzenie na tiktoku
#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze w nawiązaniu do poprzedniego wpisu, to jego chwalenie się gdzie on nie był jaki to wielki podróżnik xd to może kolejne zaskoczenie ludzie w Polsce też wyjeżdżają za powiat bo nie jest to wbrew pozora drogie na


@Barnabs: powiedz nam coś czego nie wiemy ;) łysemu to tłumacz a nie nam chyba że do niego to kierujesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Justyna16 zgadza się dlatego jeszcze śmieszniej się patrzy na to jak się tym flexuje ale bardziej chodzi mi o "jakość" tych podróży. Do hotelu 3 ulice w okół i Macdonald
  • Odpowiedz