Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zielony34 dziękuję kolegen. Pomimo wiadomych brakow, głośności, jasności itp ten rzutnik jest wspaniały. Najbardziej się cieszę że poza nim wykorzystałem fanty sprzed 4-5 lat które leżały już odłogiem :)
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: preferuję Jellyfin, bo to masz w 100% lokalnie, a Plex czy Stremio wymaga konta.

@BeepBeepImAJeep jakośc obrazu: jest xD Sam myślę o jakimś projektorze, ale pewnie skończy się na TV minimum 65"

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ akurat chromecast sam w sobie dupy nie urywa, taki najnowszy Mi Box jest dużo mocniejszy, ma normalnie USB i inne szmery-bajery. Ja mam Firestick 4K Max, bo była dobra promka, ale ten z kolei ma swoje ograniczenia jeżeli chodzi o instalowanie aplikacji, ale za to mega mocne bebechy w
  • Odpowiedz
@bartekpankol: jakie kino? Człowieku to nie ma nic wspólnego z kinem. Jak chcesz sobie w domu kino zrobić to ten budżet x300. Duży obraz to nie kino. Primo projektor 4k, z dobra optyką, odzworowaniem barw, kontrastem i jasnoscią. Secundo dobry ekran projekcyjny. Tertio nagłośnienie z Dolby atmos, kilkunastoma głośnikami i masz namiastkę kina dopiero. To co Ty tam masz to jakis mikro obraz, tv wiekszy kupisz a bedzie miec 1000x
  • Odpowiedz
  • 1
@wujek_zla_rada mam w salonie 65 oled :) ale też nie mam tak zaciśniętych pośladów jak Ty. Będę chciał to zrobie póki co mam super setup, a wywalić siano na coś czego prawie nie będzie się używać można zawsze
  • Odpowiedz