Wpis z mikrobloga

Btw. Bardzo dobry setup, bo światło odbite w sypialni jest lepsze od bezpośredniego świecenia po galach. Łatwiej się zasypia. Coraz lepsze te tanie projektory robią, jak za te cenę to nie ma konkurencji. W takiej optomie sam bulb kosztuje 5x tyle co ten projektor. Pisales ze zastanawiasz sie nad 4k. Ogólnie drogie projektory się nie opłacają, bo albo koło kolorów padnie, albo chip dmd (jeśli dlp) I to zazwyczaj zaraz po gwarancji,
  • Odpowiedz
No projektor to droga zabawa, dobrze przygotować trzeba pomieszczenie itd. ja też myślę do sypialni jakieś Xiaomi sobie kupić, tylko nie wiem czy sufit z GK utrzyma ekran rozwijany, a nie jestem pewien gdzie belki są ale może uda mi się w belkę wkręcić xD
  • Odpowiedz
@geuze: ekrany ramowe sa lżejsze i przyczepiasz je do sciany, są jeszcze ekrany na stojakach. Ekran rozwijany jest spoko jeśli masz coś na sciach typu zdjecia/obrazy i nie chcesz z nich rezygnowac, nie chcesz by ekran ramowy szpecił pomieszczenie, lub gdy ma zaslaniac okna. Pamiętaj że ekran zwijany jak długo będzie zwinięty to będzie problem z jego wyprostowaniem, mogą też pojawić się poziome pasy, natomiast jak będzie długo rozwinięty to
  • Odpowiedz