Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tja88 kompleks apple wykryty. Ma 15 pro i obiektywnie według ludzi z YT robi najlepsze zdjęcia z dostępnych telefonów. Ale wiadomo gowno. Chciałem coś znaleźć u ciebie w profilu, żeby odpisać ale jak wszedłem to wiesz sam co tam masz. Nie byłem w stanie dojść do postów z tagu więc wrzuć proszę sam czym się wozisz
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Continentale zawsze mi się podobały. Taki elegancki cruiser. Chociaż w Dubaju jeździ ich więcej niż Passatów. Natomiast California to - z całym szacunkiem baby Ferrari, a nie pełnoprawny samochód tej marki
  • Odpowiedz
  • 0
@Nusantara w Dubaju wszystkiego jest więcej niż passatow, w sumie to żadnego od 10 lat nie widziałem. Co do cali pełna zgoda, to podobno miało być maserati. Natomiast ja szukałem daily, a większość Ferrari się do tego nie nadaje. A cali tak.

Co do continental to silnik z rs6 i 700whp już tak mniej cruiser ale zgadzam się ze fajnie się nim jeździ wolno i dostojnie
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Jestem tu dłużej niż ty. Gdybyś był taki PRO, to byś wiedział, że można usunąć konto i założyć nowe. Natomiast nie wiesz, jak wykorzystywać posiadane rzeczy. Ty się zapisz na kurs jazdy sportowej, a żonka niech się zapisze na kurs fotografii (i kupi Samsunga lub Huawei'a) i zrzuci kilka kilo. Tymczasem won na czarno.

A dla dobra innych powtórzę: instagram jest tam →
  • Odpowiedz
@Tja88 w pierwszej kolejności to powinni zapisać się na kurs taktu albo klasy, o ile takowy istnieje. Bo tak tandetnie mogą wyglądać tylko ludzie, którzy co dopiero nachapali się kasy i leczą kompleksy (vide Putin ze swoją cygańską chatą i złotym kiblem). To muszą być typowe kompleksy polski prowincjonalnej, gdzie byle dziedzic o kilkudziesięciu hektarach puszy pióra jak paw w swoim audi pod wiejską remizą, żeby wyrwać lokalne dziołchy. Tyle razy było
  • Odpowiedz
@blinxdxb Ale z Polski się wywodzisz – i niesiesz ze sobą cały ekwipunek narodowych cech i przywar, niezależnie od tego, ile lat żyjesz w tym Dubaju, którym się tak chwalisz w co drugim wpisie. Co zresztą znamienne, bo o ile mi wiadomo to miasto-symbol wszelkiej tandety, pozoranctwa i bezguścia, mekka nowobogackich o takich właśnie niskich aspiracjach jak napachanie kabzy celem leczenia swoich kompleksów. I tak jak całe ZEA nie mają żadnego wkładu
  • Odpowiedz