Wpis z mikrobloga

@blinxdxb Zawsze intrygowała mnie kwestia, czy autorzy tego typu zdjęć, postów, komentarzy mają chociaż przebłysk tego, jak bardzo ich zachowanie jest wieśniackie i prowincjonalne. Zdradź mi ten sekret.
  • Odpowiedz
@blinxdxb A mnie o to, jaki jest sens chwalenia się samochodami czy czymkolwiek o dużej wartości finansowej? Przecież za tym muszą kryć się jakieś potrzeby. Zawsze kojarzył o mi się to z powiatowymi Januszami, którzy kupują drogie auta, żeby zagłuszyć swoje prowincjonalne kompleksy. Taka jest przynajmniej moja teoria. Nigdy tego nie rozumiałem, dlatego jestem ciekawy.
  • Odpowiedz
@qwenti Najlepiej niczym. Ale zakazu nie ma. Można i nawet złotym kiblem. A jeżeli już, to najlepiej by było kapitałem kulturowym, no ale w posiadanie owego nie można wejść tak jak w posiadanie auta niestety. Stąd mamy taką wiochę na tagach.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: instagram i facebook są tam →

Jak masz coś ciekawego do powiedzenia o tym nudnym pudle dla zakompleksionych nowobogackich, to dawaj, a jak nie, to patrz wyżej.

PS – Kup jej lepszy telefon, bo zdjęcie w jakości sprzed dekady.

PS – Tak, iPhone 14 Max to gówno.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: ale ten tag #pokazauto na tym polega, że ludzie pokazują tam jakie mają auta, co ciekawe bardzo dużo zdjęć na tym tagu jest robione zagranicą, ale przyznam ci rację z tym, że część osób wstawia zdjęcia, nie dlatego, bo lubi motoryzacjie i auta, tylko zwykle leczenie kompleksów, czasami się zastanawiam czy to są w ogóle ich zdjęcia.
A same auta zazwyczaj mało ciekawe, seryjne kloce, a drogie nie oznacza fajne,
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 czekaj czekaj. Czy ty właśnie powiedziałeś komuś, kto jest of początku na wykopie że coś jest gdzieś indziej? O dobre.

Telefony sama sovie kupuje, teraz ma iphone 15 pro, nic lepszego na rynku nie ma.tk co ma kupić? Xiaomi?

Na tym tagu ludzie pokazują jakieś kupy za które dostają miliony plusów, jestem jednym z niewielu któryś ogóle ma 5 aut wartych kilka milionów ale nie. Plusy tylko za skodę fabie reszta
  • Odpowiedz