Wpis z mikrobloga

ogólnie to szczerze dla was przyznam, że mam beczkę z frajerni takiej typowej tego typu, że se poćpał parch jakiś kresek przez 1-6 miesięcy i uważa siebie za mega uzależnionego specjalistę od spraw narkotykowych i kieruje na detoksy jakieś czy ośrodki za pare koła dolarów, no dla mnie to są osoby po prostu typu bieznesmeni, nie mam do nich niczego złego, ale tak po prostu świat nie wygląda, ja zażywałem n-------i bez umiaru przez parę lat i teraz nie zażywam i mam się bardzo dobrze, oni wam będę wmawiać, że jest z wami źle, że macie być smutni, przykrzy, że depresje macje jakieś, czy cokolwiek, ale to jest g---o prawda i oni na was nabijają jedynie flotę wariaty. Trzymajta się.
z fartem
#oswiadczenie #narkotykizawszespoko
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Mefedronka: No Ty jesteś akurat ulaną cyklopicą i nie powinnaś według mnie komentować tego typu tematów, ale to jest oczywiście tylko moje zdanie, pozdrawiam niuniuś
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: szczerze mówiąc to mam w dupie ich wszystkich, którzy chcą mi cokolwiek wpierać, ja mam swoje wady, zalety, owszem, nie ukrywam niczego, no ale nie dam sobie wmówić czegokolwiek, ewentualnie mogę z każdym wyjść normalnie
z farttem
  • Odpowiedz
@Hissis mój ojciec mówi że p---a jestem, bo za jego czasów waliło się barbiturany, którymi w razie czego dało się łatwo zabić i ojciec ma za takie p---y obecne pokolenie ćpunów jak Ty i c---a wiedzą czym jest życie na krawędzi
  • Odpowiedz