Wpis z mikrobloga

@Cinoski: Obrazek też pokazuje co muszą czuć kolarze - u nich skąd pochodzą, nie ma dróg rowerowych i oni sobie chodzą po nich jak po chodniku - bo równiejsza powierzchnia.
  • Odpowiedz
@Cinoski autor nie twierdzi, że przybyli za Tuska. Zresztą to bez znaczenia za czyjej kadencji przyjechali. Najbardziej istotne jest to, że zmienia się skład etniczny kraju i nikt z tym nic nie robi. Uczelnie ściągają cudzoziemców, bo mają za to dopłaty. Janusze biznesu ochoczo ich wykorzystują w pracy niewolniczej i płacą mniej niż Polakom.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: program Erazmus nie polega na ściąganiu cudzoziemców do pracy, oni się uczą na uczelni rok a potem wracają na swoją

@miszczu90 jak się przyjrzysz, to po prawej stronie widać czerwony pas na jezdni i żółte płytki - tam jest przejście dla pieszych. Na moje oko to oni właśnie przeszli przez ulicę i przechodzą przez ścieżkę żeby wrócić na chodnik.
  • Odpowiedz
Tak samo jest w Lublinie


@szef_foliarzy: Rozwaliło mnie to jak przyjechałem do Lublina a tam wielokrotnie więcej czarnych niż w Warszawie i innych dużych miastach. Chyba najczarniejsze miasto w Polsce.
  • Odpowiedz
Rozwaliło mnie to jak przyjechałem do Lublina a tam wielokrotnie więcej czarnych niż w Warszawie i innych dużych miastach. Chyba najczarniejsze miasto w Polsce.


@Herubin: Mało powiedziane... Mam brata w Holandii. On mieszka tam 10 lat, w dużym mieście, też akademickim i jest zszokowany jak przyjeżdża do Lublina na urlop widząc ilu czarnych chodzi tutaj po ulicach... Holandia niby taka multi kulti, ale nawet tam nie ma takich ilości. I
  • Odpowiedz