Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #zycie #heheszki #takaprawda
Od 1 stycznia tego roku nie palę , nie piję , absolutnie nic nawet łyka piwka . Czuję się dobrze , wysypiam się - w końcu czuję smak i zapach jedzenia , picia czy świeżego powietrza na rowerze w lesie .
Przestalem być zapraszany na imprezy bo po co typ co nie piję i nie pali xD
I dopiero teraz uświadomiłem sobie z jakimi ja dzbanami się zadawałem xd Serio lepiej nie mieć znajomych niż mieć toxykow. Posiadam działalność i ludzie się odzywają tylko wtedy jak coś potrzebują a ze względu że nie lubię czegoś takiego to znajomym podnoszę ceny o 20% a i tak się godzą bo robię szybciej niż konkurencja na rynku .
Jak mnie to bawi to bania mała 😀
  • 15
  • Odpowiedz
@Pendulum1337: Można

Osoba niepełnoletnia może prowadzić w Polsce jednoosobową działalność gospodarczą. Pamiętaj jednak, że każde działanie takiej osoby, od uzyskania wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) po zawieranie umów z kontrahentami, będzie wymagać zgody przedstawicieli ustawowych. O istotnych sprawach dziecka, a takim jestem podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej, rodzice rozstrzygają wspólnie. W przypadku braku porozumienia między nimi rozstrzyga sąd opiekuńczy.

https://biznes.gov.pl/pl/portal/00170#4
  • Odpowiedz
@Pendulum1337: i bardzo dobrze robisz, to pokazuje jak ludzie są interesowni, odkąd zarabiam dobre pieniądze i buduje dom bez kredo to część kontaktów się poprostu urwała nie jestem zapraszany posiadówki bo też nie chleje, jak masz lepiej od nich to zrobią wszystko zebys stracił
  • Odpowiedz
@Pendulum1337: odstawienie calkiem alko wiaze sie niestety z ograniczeniem zycia towarzyskiego, czy tego chcesz czy nie. Natomiast musisz zadac sobie pytanie, czy owo zycie jest ci obecnie do czegos jeszxze potrzebne.

Ja za mlodu wypilem morze alkoholu i imprezowalem przez wiele lat, wiec emocji nie brakowalo. Ale teraz bedac juz starym dziadem z rodzina, praca, itp nie musze co weekend imprezowac i akurat moj wybor niepicia byl w pelni swiadomy.
  • Odpowiedz
@Pendulum1337: mój kuzyn jak rzucił alko to stał się nagle świętszy od papieża i z normalnego ziomka zrobił się totalny zamulacz z którym ciężko wysiedzieć na imprezie. Też przestaliśmy go zapraszać bo nie ma sensu.
  • Odpowiedz