Wpis z mikrobloga

W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 50) a był ubrany w rękawiczki na stopach zamiast skarpet i pikowany strój roboczy (+30C dzisiaj) przechodząc się wydarł do mnie że Hitler był podróżnikiem w czasie i wrócił o 100 lat po tym jak zobaczył co się dzieje w Palestynie.

Nie mam powodów by mu nie wierzyć

#dziendobry #dobranoc #nyc #heheszki #wtf #r2d2zwiedza
R2D2zSosnowca - W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 5...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca @R2D2_z_Sosnowca

@Cogito-sum Dmitrij Głuchowski jak napisał Metro to tak #!$%@?ł rosyjskie władze, że musiał uciekać z kraju. Ja chyba też bym musiał bo bez pojechania po murzynach i lewakach oraz podtarciu się poprawnością polityczną nie można by było tego opisać a po tym Żymianie nie daliby mi tu żyć i też musiałbym uciekać. A nie wiem czy jestem na to gotowy


Rozumiem, że chodzi o skrajnych odklejencow, bo kojarzę ze za
  • Odpowiedz
Byłem tam 10 dni, sporo miasta pieszo obszedłem (głównie Manhattan, ale też trochę Brooklynu i Bronxu), sporo jeździłem metrem i mam wrażenie, że są dwie główne grupy krytyków NY: jedni mający pretensje do dużego miasta o to, że jest duże, tłoczne i można tam spotkać różnych ludzi, a drudzy to ci sami kanapowi podróżnicy, co piszą, że nie da się już przejść przy wieży Eiffla, zachowując portfel, telefon i wszystkie narządy wewnętrzne.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: marzeniem mojego życia było polecić do NY i zobaczyć byka na wallstreet. Ale chyba mnie wyleczyleś. Chciałbym ta twoja wioche zobaczyć, daleko to od NY ?
  • Odpowiedz
@mp4s: akurat o dolny Manhattan się nie martw, Financial District jest w porównaniu do reszty bardzo czyste, zadbane i bezpieczne. Chodziłem w środku nocy i się o nic nie martwiłem. Na harlemie naćpany murzyn rzucił się na mnie w biały dzień, na szczęście był tak naćpany, że przewrócił się i poszedł dalej
  • Odpowiedz
A ja od 4 lat mieszkam na manhattanie po zachodniej stronie i bardzo sobie chwale. Miasto jest mega unikatowe, nieporownywalne do innych w stanach. Jest bardzo bezpiecznie, pomimo tego ze mozna czesto spotkac bezdomnych.
  • Odpowiedz
@mp4s: kilka msc byłem , trochę się zżyłem z miastem, trochę widziałem

Ogólnie to co pisze kolega niżej, elementu społecznego jest sporo, ale po czasie człowiek zauważa, że w 99% nie są groźni, mnie raz wariat fizycznie zaatakował

Ogólnie dzielnica krawaciarzy się bardzo wybija na tle reszty Manhattanu jeżeli chodzi o czystość i bezpieczeństwo
  • Odpowiedz