Wpis z mikrobloga

W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 50) a był ubrany w rękawiczki na stopach zamiast skarpet i pikowany strój roboczy (+30C dzisiaj) przechodząc się wydarł do mnie że Hitler był podróżnikiem w czasie i wrócił o 100 lat po tym jak zobaczył co się dzieje w Palestynie.

Nie mam powodów by mu nie wierzyć

#dziendobry #dobranoc #nyc #heheszki #wtf #r2d2zwiedza
R2D2zSosnowca - W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 5...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@conamirko: tak jest, manhattan to chillera i spokój. Nawet po zmroku. Inne dzielnice trochę mniej bezpiecznie. Co prawda na żuli i ćpunów się wszędzie trafi (w metrze czy na ulicach), czasami nawet jakiś wystrzelony łazi po chodniku i drze ryja ale fizycznie nie zaczepiają.
  • Odpowiedz
a to nie zależy jakoś od części miasta? W Londynie np tak jest że są części zajebiste, bezpieczne, bogate, a są takie w które lepiej się nie zapuszczać


@conamirko: Tak, tylko te części zajebiste, bezpieczne, bogate to są małe wysepki w o wiele większych dzielnicach biedy i to jest niebezpieczne dla tych osób bogatych przede wszystkim. Nierowności społeczne to problem, a nie powód do chwały UK czy USA. Stąd ludzie bogaci
  • Odpowiedz
  • 0
@DrFaithless: Lepiej na sieci możesz znaleźć wpisy, że nigdzie indziej na świecie nie ma lepiej. ;) Amerykanie potrafią mieć mocno sprany mózg ale też są ludzie wychowani w tej betonowej dżungli umierają wewnętrznie kiedy zieleń wychodzi poza kwadrat czy doniczkę ;)
  • Odpowiedz
NYC to syf i plebs, że ja #!$%@?ę. Ale julki i oskarki naoglądali się netflixa i myślą, że tam jest jakaś ziemia obiecana.


@BombaskaEskadraLotnicza: Dla mnie spoko miasto, żeby odwiedzić na parę dni, ale mieszkać bym tam nie chciał
  • Odpowiedz
@hadrian3 nie. Ten mit o trzecim świecie to pękł pewnie z 15 lat temu. Teraz każdy dobrze wie że Polaka dobrze sobie radzi. Jak gadam z trochę lepiej zorientowanymi to z podziwem mówią jak Polaka się zbroi i mówią że dobrze że buduje się mur na granicy, trzyma za mordę nachodzcow i #!$%@? Rosję. Ogólnie to pozytyw
  • Odpowiedz
@conamirko nie no zawsze tak jest że miasto tym lepsze ile ma stosunek miejsc ładnych do brzydkich. Nyc ma mnóstwo pięknych i odpicowanych miejsc ale jako całość jest zakorkowanym #!$%@?. Ja nie jestem turystą więc zmagam się z nieco innymi problemami i inaczej na nie patrzę
  • Odpowiedz