Wpis z mikrobloga

W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 50) a był ubrany w rękawiczki na stopach zamiast skarpet i pikowany strój roboczy (+30C dzisiaj) przechodząc się wydarł do mnie że Hitler był podróżnikiem w czasie i wrócił o 100 lat po tym jak zobaczył co się dzieje w Palestynie.

Nie mam powodów by mu nie wierzyć

#dziendobry #dobranoc #nyc #heheszki #wtf #r2d2zwiedza
R2D2zSosnowca - W nowojorskim metrze minął mnie sam boss żuli (2m Afroamerykanin po 5...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@gordonshamway244 wygląda normalnie w przeciwieństwie do tego #!$%@? który jest aberracją Ameryki i tylko przez Hollywood każdy uważa w Polsce, że cała Ameryka wygląda jak Nowy Jork.
Sąsiedzi mili. Przestępczość niska. Trawa zielona. Dużo drzew dookoła. Jelonki, niedźwiedzie, niewiele czarnych, jeziora, dobre knajpy, prosty asfalt na drogach. Nic co by przypominało tamtejszy bajzel z górami śmieci na chodnikach i żulami bijącymi się ze szczurami o miejsce w metrze.

Sprawdź tag #r2d2zwiedza to
  • Odpowiedz
@Cogito-sum Dmitrij Głuchowski jak napisał Metro to tak #!$%@?ł rosyjskie władze, że musiał uciekać z kraju. Ja chyba też bym musiał bo bez pojechania po murzynach i lewakach oraz podtarciu się poprawnością polityczną nie można by było tego opisać a po tym Żymianie nie daliby mi tu żyć i też musiałbym uciekać. A nie wiem czy jestem na to gotowy
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca ale ogolnie na Manhattanie jest co robic i co zwiedzac. Broadway, kluby jazzowe, bardzo fajne widoczki z drapaczy chmur. Miejscami naprawde dobre zarcie. Central park robi fajne wrazenie. Polecam tez wycieczki helikopterem - super widok.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca jak Amerykanie widzia w ogóle Polskę? Dla nich jesteśmy takim 3 światem co konno jeszcze orze pole? Bo kiedyś przyjechała taka daleka ciotka mojej różowej z USA i była zaskoczona że u nas tak wygląda XD
  • Odpowiedz
@hadrian3 fajną kiedyś widziałem odpowiedź na takie pytanie - co Amerykanie myślą o Polsce i Polakach? Nic, kompletnie nic. A co Ty myślisz o jakiejś np Angoli i mieszkańcach? Dokładnie tak samo Amerykanie mają w poważaniu inne nieistotne dla nich kraje
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: 10 lat temu jak po wylądowaniu wyszliśmy nad ranem na miasto w NY i zobaczyłem górę śmieci, szczury i bezdomnych na ulicach to zrozumiałem że zrobili nas w #!$%@? z tym super wizerunkiem NY
  • Odpowiedz
@Sszymon trochę tak ale nie do końca. Oni są bardzo otwarci (przynajmniej powierzchownie) i naprawdę pozytywnie reagują na słowo Polska, nikt mi nie proponował jak w NL czy NO przekopania ogródka czy przetkania kibla :) a już hameryki, które były w Polsce to mają baaaardzo pozytywne podejście
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Pamiętam jak w 2019r zapuściłem się na Queens w okolice Jamaica Station xD

Stoję sobie na przystanku, a tu murzyn biegnie zrzuca kurtke i jakąś torbę i gdzieś dalej #!$%@?. 5min później przyjeżdża polica i pyta czy kogoś widzieliśmy, wszyscy cicho, babka mnie pyta a ja jedyny biały xD No to mówię, że nic nie widziałem, to mi potem ziomy pione zbiły xD
  • Odpowiedz