Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #sejm #konfederacja #braun #mentzen #korwin #wybory #uniaeuropejska #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rosja

Czy istnieje bardziej ułomna grupa (pod)ludzi niż ci którzy głosują na konfederuskich?
Nie trawię sekty pisowskiej, nie trawię zlewaczałych zwyroli, nie trawię platformersów, ale kurde no, jak się czyta te fikołki kuców konfederosyjskich to ślina tak się zbiera, że wiadro trzeba mieć obok.

Wrzucasz foto jak braun siedzi u niemców - kuce minusują to na potęge
Wrzucasz foto jak konfiarz chwali ruska - kuce minusują to na potęgę
Wrzucasz foto DOWOLNEGO OFICJALNEGO KONFEDEROSYJSKIEGO CZEGOŚ - zdarzenia, tekstu, wypowiedzi - kuce minusują na potęgę

Teraz zachodzi pytanie - skoro wasz idol, wasz pan, Grigorij Braunov jest tak doskonały, nieomylny, tylko on uratuję Polskę to dlaczego zamiast plusować to minusujecie jego oficjalne zdjęcia, które sam wrzuca w neta? Dlaczego foty z konfederatami z niemiec albo sykulskimi leszkami i innymi ruskimi kolaborantami są przez was bombardowane? Czyżby jednak te foty z ruskimi, z niemcami z AfD, z pro ruską propagandą, które grzesiu i kumple wrzucają to były powody do wstydu i chcecie je zakopać, żeby się nie wydało co Grześ odwala na boku?

Bo ja pisałem już tak wiele razy i zawsze jak zaczynacie srać swoimi fikołkami to odrazu dziesiątki minusów wlatują. Czemu minusujecie to co grześ wrzuca w neta?

https://wykop.pl/link/7465343/konfederacja-buduje-poparcie-na-punktowaniu-niedoszlego-programu-nastart-bk0 - dlaczego wybawca narodu, który ulotnił się do Brukseli zbiera od was minusy jak się o nim wspomni, a tuska plusujecie w pogardzie? Bo tutaj jest znowu to samo. Dowolny polityk idzie do brukseli - o śmieć ucieka, poszedł po wypłatę, zostawia polskę i plusiki lecą. Podmieniasz na brałna i już jest zwarcie we łbach i minusowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@Jariii: Dej spokój, ile razy się pisało to i tamto i podrzucalo ich oficjalne screeny z twitterów, a wychodki konfiarskie zaraz szybko zmowa na diskordzie i zasypują minusami to co ich idole oficjalnie postują :D :D :D Przecież to jest taki fikoł, że to nie da się takiego traktować jak człowiek myslący :D :D :D
  • Odpowiedz
@KwadratF1 tak. Kryptouśmiechnięci lewicowcy jak Ty. Właśnie nazwałeś znaczną część społeczeństwa podludźmi chyba zdając sobie sprawę z konotacji. Oczywiście wszystkich nie trawisz i w ogóle się polityką nie interesujesz jeszcze napisz, ale tu byś pluł. Grigorije, kuce... niczym nie różnisz się od tych, którzy po drugiej stronie wyzywają innych od lewaków itp. Tak samo dążysz do polaryzacji i jesteś nieswiadomo pożytecznym idiotą w grze na skłócenie społeczeństwa i podtrzymywanie podziałów. A
  • Odpowiedz
@KwadratF1 nie znam Cię, czy chcę? Średnio. To tylko moje odczucie po Twoim wpisie pełnym tagów dla zasięgów. Co ciekawe dałeś tag bekazlewactwa zamiast bekazprawakow. Stąd myślę że deczko tu sobie podpuszczasz zacne grono do dyskusji na poziomie lamperii.
PS Też pragnę byc po stronie kogokolwiek rozsądnego, ale jeszcze takowych nie znalazłem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Odbytko_ze_Zwieracza: Nie daję tagu beki z prawaków bo napisałem, że jestem o prawicowych poglądach. Nienawidze lewactwa. Dałem tag bekazpodludzi bo nienawidzę też konfederuskich zdrajców i ich wyborców, którzy są tak ograniczeni umysłowo, że łykają te wszystkie populizmy którzymi strzelają bosaki i brałny, pałują się do jawnie prorosyjskiej partii, która oficjalnie chce wyjść z EU (i NATO ale jeszcze się nie przyznają) i chce nas wepchać do ruskich wpływów. Dzieciarnia, która
  • Odpowiedz
Czy istnieje bardziej ułomna grupa (pod)ludzi niż ci którzy głosują na konfederuskich?

@KwadratF1: Ci, którzy dedykują swoje życie spamowaniu Wykopu propagandą, w twoim przypadku antykonfederacyjną i proukraińską.
  • Odpowiedz