Wpis z mikrobloga

Co polecicie na pierwszy #smartwatch? Okrągła tarcza, fajnie jakby miał wymienną bransoletę. Podstawowe funkcje - liczenie kroków, puls, ciśnienie, sen, powiadomienia itp. Nie biegam, nie uprawiam żadnego sportu, ale przyda się do chodzenia po szlakach w #gory, więc najlepiej z wysokościomierzem i GPS. NFC mile widziane, ale niekonieczne. Jeśli chodzi o budżet to mam dwa - do 500zł na początek i +/- 1500 docelowo. Z góry dziękuję za propozycję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)



  • 13
  • Odpowiedz
@Techn9cian: Garmin Vivoactive - najprostszy. Garmin Instinct - analogowy wyświetlacz, zegarek nie do zarżnięcia (sam posiadam i bardzo lubię). Garmin Fenix - jak wyżej, tylko dodatkowo z obsługą map i dotykowym wyświetlaczem. Każdy z tych zegarków możesz dostać za kwotę w okolicach 500-1000 zł z drugiej ręki (szukaj z dowodem zakupu, najlepiej kupiony w eAzymut - mają wydłużoną gwarancję do trzech lat).
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem sprawdzilem kilka modeli w budzecie do 500 i gtr 3 gównem bym nie nazwał. Bateria trzyma 2 tyg, czujniki dzialaja. Z czym miałeś problem?
  • Odpowiedz
@Techn9cian: Garmin instinct, 1 pewnie uda się dorwać za 500 na jakiejś promce ewnetualnie używkę, garmin instinct 2 solar około 1000 jako docelowy (ma płatności zbliżeniowe),
  • Odpowiedz
@Techn9cian gtr 3, nie ma tylko NFC. Nie odczułem żadnych z minusów kolegi wyżej. Super działa jak na w miarę elegancki i funkcjonalny zegarek za parę stówek. Noi bateria po 3 latach nadal trzyma. Apka nie jest idealna ale spokojnie spełnia swoją rolę, widzę wszystkie informacje, wykresy itd
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem z paskiem ja i moja nie mamy problemu (pasuje też dowolny 22mm - na ali za 10zl). Apka zawsze mogła by być lepsza ale jak na smartwach ktory mozna dostac na ali ponizej 350pln to jeden z lepszych wyborow w tym budzecie.
  • Odpowiedz
@kostoo: nie ma znaczenia pojemność jak odpalisz wszystkie czujniki to bateria szybko schodzi. Mi przy wszystkim włączonym i przy ok.10 godzinach aktywności trzyma 8 dni bez trybu oszczędzania. Wiadomo że krócej jak odpalasz sobie mapę i gtx na rowerze czy w górach. Jednorazowo 35 godzin aktywności z powlaczanymi wszystkimi opcjami
  • Odpowiedz