Wpis z mikrobloga

35 letnia jedyna singielka u mnie w korpo


@mati1990: To że oficjalnie jest singielką nie oznacza, że się z nikim nie spotyka.

Bardzo dobrze znam te "singielki" w korpo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Happiness nie, nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie tak całkiem randomowej, od czasu memeszki były wysyłane czy coś tam w socjalnym pogadaliśmy.
W tym problem że nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko działa
  • Odpowiedz
@mati1990: no i git, tylko teraz nie płaszcz się, nie wkurzaj na nią, bądź normalny. może za jakiś czas sama się odezwie. nie unoś się dumą wtedy, może coś fajnego z tego będzie jeżeli dalej ci się będzie podobała. a jak nie to nie szukaj dalej
  • Odpowiedz
@mati1990: trafiła się porządna, zwykły szon naciągnął by cię jeszcze na popcorn, wychlał twoją colę, kazał zapłacić za Ubera, a po wszystkim powoedzial "no to pa" i byłbyś w plecy kilka stów Z dwojga złego lepiej tak
  • Odpowiedz
@mati1990: jak by była tobą zainteresowana to by się zgodziła nawet na wspólny wypad na bagna nakarmić kaczki, a jak nie jest to nawet gwiazdka z nieba to za mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ktoretojuzmulti nie masz pojęcia jak może być słabo w kontaktach międzyludzkich. Od dobrych 12 lat nie byłem u kogoś na urodzinach, sylwku czy tam co innego to jaki mam mieć socialskill jedyny kontakt z ludźmi nie z roboty to tu na mirko
  • Odpowiedz