Wpis z mikrobloga

@mati1990: no widzę mordka, że Ty zaawansowany podrywacz jesteś generalnie, bardzo bezpośredni taki, prosto z mostu do maniury podjeżdżasz, ale nie wiem, czy lekko nie przeginasz wariaciku, tak czy inaczej powodzenia i udanych dalszych łowów
z fartem
  • Odpowiedz
@mati1990: ja też wariacie nie dostałem instrukcji i też często po omacku jakoś jak dziecko we mgle brnę do przodu, także rozumiem, ważne mordzia aby wyciągać wnioski i iść konsekwentnie dalej, pozderki
z fartem
  • Odpowiedz
  • 4
@sylwke3100: no część np w wieku 15lat od starych dostaną trochę grosza, ojciec podpowie żeby wyrwał znajomą do kina i zdobywa socialskilla od gówniaka. tymczasem ja, nigdy nie byłem z laską w kinie a prawie 34 lvl xD
nie każdy tak ma, ci co tak nie mieli lądują tutaj i #!$%@?ą głupoty o czymś co nie mają kompletnie pojęcia xD
  • Odpowiedz
@mati1990 może film jej nie pasował, może jakbyś spytał czy do kina chce to by chciała ale nie na film ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pendzoncy_jez: ale najgorzej że nie zapytała kiedy, gdzie czy coś tylko po prostu nie i #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

dziś, jutro, za tydzień? nie, wypirdalaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990 I co z tego że stary podpowie skoro stary to może się znać co najwyżej na tym co się działo 100 lat temu, poza tym stary może nie znać tego co robi taka do której uderzasz

Stary też wiary czy śmiałości ci nie doda.
  • Odpowiedz
  • 6
@sylwke3100: jakakolwiek pomoc będzie lepsza niż żadna, bo przynajmniej próbujesz i jesteś popychany w uczestnictwo w życiu a nie wegetowanie obok wszystkiego i obserwowanie z dystansu
  • Odpowiedz
@mati1990 jesus dobrze, że w podstawówce ja dostałem kosza, a największy przegryw (no jak się okazało poza mną) znalazł "dziewczynę" z klasy. Bardzo szybko zacząłem się interesować jak relacje działają. Robiąc po drodze masę wstydliwego szajsu, ale się nauczyłem I wypracowałem swoje metody pasujące do mnie.
  • Odpowiedz