Wpis z mikrobloga

Ostatnio poznałem 2 laski 5/10, lat 25 lvl i 26 jak się okazało nie były dziewicami nie to było dziwne tylko to że swój pierwszy raz Mieli z typami którzy nawet nie byli z nimi w związku xD jedna laska pisze mi że nigdy oficjalnie nie była w związku oficjalnie ale ruchala się więc Fwb. Zerwała z typem bo miał na nią #!$%@? czyli co poruchał to jego znalazł lepsza a ty możesz zabrać sobie witaminkę. Druga to samo nie była w związku ale dała dupy typowi z Bado. I teraz wszystkie chcą w związku xD jak myślę że mam być z takimi laskami to mnie obrzydza czułbym się jak gówno wchodzac w związek zużyta laska po Chadach. Jescze nie przeszkadzało by mi to gdyby były w związku. Laski po Fwb do utylizacji.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder
  • 15
  • Odpowiedz
swój pierwszy raz Mieli z typami którzy nawet nie byli z nimi w związku


@Geralt678: co byś powiedział gdyby ona sprzedała swoje dziewictwo? Bo w pewnym sensie lepsze że sytuacja ją zmusiła niż że była ciekawa i dała chadowi z badoo
  • Odpowiedz
@Geralt678: Z drugiej strony możesz się wykazać i pokazać że jesteś lepszy dla niej niż jakiś chad maczo ( ͠° °) I ją oczarować.
Teoria "zużycia" czy kluczach otwierających zamki jest żałosna, ale co do bodycountu to ma dla mnie znaczenie o tyle, że jak dziewczyna miała sporo facetów to raczej nie byłbym lepszy tylko byłbym opcją B, po prostu mam [obiektywnie] niską samoocenę i
  • Odpowiedz
@Geralt678: A ty myślisz, że to był tylko jeden chłop? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej mniej wiedzieć i ruchać niż więcej i nie ruchać bo okaże się, że było z 30 typów przed
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02:

Teoria "zużycia" czy kluczach otwierających zamki jest żałosna

Owe ,,zużycie" jest błędne tylko w tym, że nie dotyczy tylko jednej płci, lecz obu.

Większa ilość partnerów faktycznie jest negatywnym zjawiskiem. Statystycznie, im więcej partnerów seksualnych się
  • Odpowiedz
Z drugiej strony możesz się wykazać i pokazać że jesteś lepszy dla niej niż jakiś chad maczo ( ͠° °) I ją oczarować.


@Polishdoomer02: Możesz też oczarować gówno - zamiast je spuścić w kiblu dać do słoiczka i trzymać przy biurku - ale nikt normalny tak nie zrobi i wie, że to chore.
  • Odpowiedz