Wpis z mikrobloga

#famemma Boxdel co ty #!$%@?, że twoje starcie z Marconiem byłoby za drogie? Na księcia normików Książula chcieliście wydać 2 miliony złotych, a ty gruby obłudniku twierdzisz, że nie stać was na Marconia? Przyznaj się, że obsrałeś zbroję, bo po konferencjach i f2f przez kolejne 5 lat terapeuta zbierałby twoją psychę z podłogi.
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@Bugs_000_Bugs: No przecież, Marcoń to #!$%@? do szczania. Tylko nie rozumiem dlaczego programy z Marconie mają ponad milionowe wyświetlenia, a jak go nie ma, to jest kilkadziesiąt tysięcy, max 300k. Gdybyśmy tylko mogli zrozumieć przyczynę...
  • Odpowiedz
  • 2
@RafDan: Książulo we frikach to jest ta sama półka co Bandura. Ma swoje community które go uwielbia, ale na konfach byłby takim bezpłciowym, bezkonfliktowym NPC że aż mnie dziwi, żę za tę stypę chcieli dać 2kk, a gość to jeszcze odrzucił xDD
  • Odpowiedz
@ZanZani: dlatego nigdy nie będziesz milionerem bo za bardzo nie myślisz porównujesz natana który sprzedał jakieś 500ppv do ksiązula z milonowymi zasięgami który by sprzedał tych PPV 50000 minimum
  • Odpowiedz
  • 0
@guwno79281: xDDD Ksiązulo to #!$%@? do szczana we frikach. Nic by nie pokazł na konfach, nic by nie pokazał w klatce. To taki groszy Bandura. Część by kupiła PPV, ale dla mnie to walka na poziomie Warjata Radka
  • Odpowiedz
@ZanZani: Zobacz sobie kartę FAME, która sprzedała największą ilość PPV. Tam była czysta stypa. Co z tego ze Natan robi dymy, ktore maja olbrzymie zasiegi, jak potem wychodzi ze to nie sie przeklada na sprzedaz? To samo PRIME. Mega dymia, a Jozwiak powiedzial w wywiadzie ze kolo 100-150k ppv sprzedaja.

Po prostu - dla nas niestety - family friendly sprzedaje, a nie pato.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Nie rozumiesz, że programy są nakręcane przez Natana? To jest główny marketingowiec gali. Programy Clout nigdy nie były tak klikalne. Kiedyś mogli sobie pomarzyć o liczbach widzów na żywo jak Fame MMA. Ostatnio to było szczególnie widać. Liczba widzów prawie taka jak na Fame. Natan to jest Steve Jobs frików. Dlatego każda gala każdej fedki chce go mieć w składzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan ktora gala fame byl rekordowa? No pamietam, ze na 12 tez sprzedali w #!$%@?, a tam miales main event muran tancula xd i jeszcze kasjo vs wrzosek i boxdel
  • Odpowiedz
@jajmun: FAME 14

@ZanZani tutaj wykopki wyżej chcą ci coś wytłumaczyć ale coś słabo z dotarciem więc napiszę wprost - fani Natana (i ogólnie dymów) chętnie obejrzą taki program, ale jak pokazują statystyki - nie chcą potem zapłacić za wydarzenie. Natan jest świetnym dodatkiem do gali, świetnie rozkręci program, ale do sprzedaży potrzeba innych osób.
  • Odpowiedz
@odyn88: mam to osobiście w dooopie. Dla mnie liczy się beka podczas oglądania. Autentyczność nie jest mi do nieczego potrzebna. To rodzaj stand up połączonego z WWE.
  • Odpowiedz
@pawelswd: Mam dokładnie takie samo podejście, ale chciałem kilka razy o tym przypomnieć, aby później móc wrócić do tych komentarzy, gdy na Wykopie ludzie będą go krytykować za oficjalne kumplowanie się z Baxtonem :D
  • Odpowiedz
@odyn88: wiadomo, że to biznes i Natan raczej ma świadomość, że ze swoim wizerunkiem nową Julią Żugaj czy Frizem nie będzie xD czyli więcej jak w FAME nigdzie nie zarobi. Baxton też umie liczyć....
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_: jakby nie ten Natan to taki Ksiązulo by i tak nie #!$%@?ł bilecików, z prostego powodu, nikt by nie wiedział o gali, nikt by się nią nie interesował, włączyłby i widząc tą stypę już by pobiegli na wyścigi żeby bilety kupić
  • Odpowiedz