Wpis z mikrobloga

ale gdzie gość napisał nieprawdę? Śmianie się z kogoś, bo stracił ręce w wypadku to jest po prostu czyste #!$%@?ństwo i szmaciarstwo.


@kinkykylie: Dlaczego miałbym się przejmować losem człowieka, który życzył mi śmierci? Niech #!$%@?.

  • Odpowiedz
@wortor:

przecież połowa twoich wpisów jest pod tagiem Konfy


az przejrzalem swoje ostatnie 30 wpisow. Moze, ze 3 byly pod tagiem kofna, ktory zreszta i tak byl jedynie jednym z wielu. Masz gosciu jakies projekcje w bani, serio.
  • Odpowiedz
@wortor: Jakie płatki śniegu jak @USSCallisto XD Jak oni życzą komuś śmierci, nabijają się z wypadków albo fantazjują żeby zalewać kogoś wapnem itp. Wtedy jest wolność słowa i jak zgłosisz do moderacji to ograniczasz im wolność poglądów oraz wypowiedzi. Natomiast jak ktoś napisze tekst w stylu - "kto sieje wiatr ten zbiera burzę". To z automatu, chlip, chlip. Moderacja pomóż, bo szkalujo. Hipokrytyczne dzbany ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wotor Bo te konfiarskie delikatne wypierdki jak @USSCallisto to lubią tylko histeryzować o wolności słowa, ale są pierwsi by zakładać ludziom kaganiec. Tak samo z Braunem, który jest pierwszy do uciszania innych.
  • Odpowiedz
#!$%@?, napisalem ze smianie sie z typa, ktory ulegl powaznemu wypadkowi jest slabe, a ci mnie od konfiarzy i kucow wyzywaja XD ja #!$%@?

nie wolajcie mnie juz, i tak nie przeczytam.

@HrabiaTruposz aha, no to tez to byl dobry agencik
  • Odpowiedz
  • 4
@Lambo994: @deeprest pełna zgoda. Wyborcy partii wolności i upośledzenia ZSRR Konfabulacja to generalnie najwięksi hipokryci.

Mój każdy post na ich temat leci do modkow, najczęściej za tagi, bo są zbyt tępi żeby coś więcej wymyślić.
  • Odpowiedz
@wortor: to, jak na razie, jest hit tego roku:
Prawak groźny, fchooj agresywny chciał wrzucać ateistów do dołu z wapnem, Bozia go pokarała i zabrała nogi i ręce. I teraz te ucięte rączki trzeba wyciągnąć po jałmużne xD
  • Odpowiedz
#!$%@?, napisalem ze smianie sie z typa, ktory ulegl powaznemu wypadkowi jest slabe


@kinkykylie: Ja na przykład w ogóle nie z tego się śmieję. Życzę mu powrotu do zdrowia. Jedyne co wywołuje we mnie uśmiech to ironia losu. Gość był takim bohaterem, że chciał zalewać ludzi wapnem. A póki co los "zalał" jego.

Oczywiście ja np. dużo podróżuję autem po drogach i jutro jadąc ekspresówką mogę wylądować na barierkach i zginąć.
  • Odpowiedz
Tutejsi lewicowi fanatycy zakopali znalezisko o zrzutce na tego chłopaka (nie sprawdzałem czy Wy też). To nie jest czarny humor, tutaj normalni ludzie robią się poważni. Kim trzeba być, żeby przeszkadzać w dostępie do pomocy człowiekowi po tragicznym wypadku? Czysta nienawiść i braki w człowieczeństwie. @wortor: @AlbertoBarbosa @Marek_Licyniusz_Krassus @Hrjk @Kotouak @homokomando1 @PiccoloColo @HrabiaTruposz @Niedowiarek @Lambo994 @deeprest @slapdash @Cipkozaur
  • Odpowiedz
Kim trzeba być, żeby przeszkadzać w dostępie do pomocy człowiekowi po tragicznym wypadku


@wAr1948: a kim trzeba być zeby chcieć ludzi mordować bo są ateistami?
Pan monarchista, wolnosciowiec, antydemokrata już jakoś nie jest taki krewki i wyrywny, bo jak się okazuje to wcale nie jest "jak trwoga to do Boga" tylko raczej "jak bida to do Żyda."
Chooj mu w oko. Niech się pomodli, może mu ręce odrosną. A jak nie,
  • Odpowiedz
ale gdzie gość napisał nieprawdę? Śmianie się z kogoś, bo stracił ręce w wypadku to jest po prostu czyste #!$%@?ństwo i szmaciarstwo.


@kinkykylie: A co mam płakać i współczuć komuś kto mnie chciał zabić i wrzucić do dołu z wapnem? Ja tam się cieszę bo bez rąk mnie do tego dołu już nie wrzuci.
  • Odpowiedz
Ty ale on to zginął bo się zaćpał i Pan Policjant nic złego nie zrobił


@pocojak: Dokument patologa mówi coś troszeczkę innego, a Twoja opinia jest warta tyle co pierd podczas huraganu, małpeczko
To raz. Dwa. jest jeszcze masa innych faktów. Cytując @rzep:

1) Sierżant Jody Stiger zeznał, że Chauvin miał obowiązek wziąć pod uwagę stan medyczny Floyda kiedy decydował się na kontynuowane ucisku kolanem. Stwierdził, że stan Floyda się pogarszał
  • Odpowiedz