Wpis z mikrobloga

Na horyzoncie mamy kolejnego gagatka, który chcę, żeby go pan Buk ukrucił i zrobił z niego kadłubka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że ci ludzie oprócz próby "redukcji" za pomocą śmierci i wrzucaniu do wapna, uzurpują sobie prawo jako licencjonowani wyborcy prawicy do "wyrażania" poglądów w postaci nazywania antyfaszystów od lewaków, komunistów czy marksistów, którzy to chcą tak jak oni, ale wg. nich gorzej robić to samo ¯\(ツ)/¯

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli #takaprawda
Wattson - Na horyzoncie mamy kolejnego gagatka, który chcę, żeby go pan Buk ukrucił i...

źródło: aw

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@USSCallisto Pamiętaj, że pan buk patrzy. Mogą mu się nie spodobać twoje nienawistne wpisy tak jak mu sie nie spodobały wpisy tego działacza partii korwin, albo po prostu może spróbować przetestować twoją wiarę. Zależy w co wolisz wierzyć, either/or.
  • Odpowiedz
@Wattson: No ale jakże to, Konfederacja to jest partia bardzo katolicka, do tego stopnia, że sie klepią po pleckach ze skrajną Ordo Iuris, a konfederacja giertwalzka przyświeca ich sprawie. Chyba wie co wiceprezes partii Korwin z okręgu Gdańsk myśli o niewierzących?
  • Odpowiedz
@Wattson: No, już chyba nie odpowie xD Zgłosiłem go za ten wpis i dostał bana. Biorąc pod uwagę, jak się ostatnio uzewnętrzniał, że moderacja nie banuje lewaków, to pewnie ładnie musi mu się teraz grzać pod kopułą xD
  • Odpowiedz