Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: dokladnie! Co jest #!$%@? z tym, ze laskom w glowie tylko drogie restauracje, hotele, wakacje super w #!$%@? all inclusive?! Tyle siana co ja sam zaoszczedzilem, a tyle ile #!$%@? bedac w zwiazku to tylko ja wiem! Dupa byla do tego stopnia leniwa ze nawet chleb za 6 dyszek zamawiala bo sie ruszyc do piekarni nie chcialo. Nie mowiac o tym ze polowa byla do #!$%@? po 2 dniach...
  • Odpowiedz
Tyle siana co ja sam zaoszczedzilem, a tyle ile #!$%@? bedac w zwiazku to tylko ja wiem


@krzysztof5750: Tak bardzo #!$%@? to. Po 12 miesiącach pozbycia się mojej ex miałem odłożone tyle na koncie rezerwowym, że zacząłem znów inwestować xD
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: Jakies badanie przesiewowe trzeba normalnie zrobic bo z kim nie gadam to takie same doswiadczenia maja. Jakie to k*rwa smutne, ale jesli faktycznie dotyczy tak wielu dup. Nie chce jednak generalizowac bo poki co to dowody anegdotyczne
  • Odpowiedz
@krzysztof5750: Baby uwielbiają nadmierną konsumpcję, a jednocześnie mają problem z tym, że facet nie ma oszczędności. Chcą, żeby facet miał dla niej dużo czasu, a jednocześnie ma dobrze zarabiać. To dwa różne bieguny. Kobieta to brak logiki i generator zaprzeczeń. Póki ktoś kobietę traktuje poważnie, i na równi z facetem to znaczy, że jeszcze niczego się nie nauczył, a ta lekcja zawsze nadejdzie.
  • Odpowiedz
  • 51
@FuckYouTony stąd te wszystkie ruchy feministyczne, you go girl itd - kobiety to znacznie lepsi konsumenci od mężczyzn, bo mają większą skłonność do #!$%@? hajsu na głupoty. Ludzie, którzy wymyślili emancypację kobiet widzieli w tym żyłę złota - niewykorzystanych konsumentów w liczbie równej połowie populacji. I mieli rację, bo trwa to do teraz.
  • Odpowiedz
Dupa byla do tego stopnia leniwa ze nawet chleb za 6 dyszek zamawiala bo sie ruszyc do piekarni nie chcialo. Nie mowiac o tym ze polowa byla do #!$%@? po 2 dniach...


@krzysztof5750: czekaj, ona zamawiała to za twoją kasę? Ty masz szacunek do siebie jakiś czy rywalizujesz z Lewandowskim? XD
  • Odpowiedz
  • 46
@Qtafix

@FuckYouTony kobiety to znacznie lepsi konsumenci od mężczyzn, bo mają większą skłonność do #!$%@? hajsu na głupoty.


Jednocześnie to kobiety głośniej krzyczą o konieczności ratowania planety i używania mniej plastiku bo żółw morski się zaplątal w siatkę, żeby za pół godziny robić zakupy niepotrzebnego szajsu, zapakowanego w jeszcze więcej plastiku i kartonu sprowadzanego z drugiego końca świata bo jest o 1$ taniej niż lokalnie
  • Odpowiedz
@GratisLPG: to działa w dwie strony. Jak mój chłop wyjedzie w delegację to ja nagle jestem w stanie jeść za kilka zł dziennie. A nie że musi być codziennie na obiad mięso, a zamówmy burgera bo makaronem to się nie naje, albo jedno chce coś zamówić a drugie nie chce ale jak już zamówione to przecież zje.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: ponizej sto to jeszcze malo xd my placimy zazwyczaj powyzej sto, bo takie sa ceny do cholery i to nie bierzemy extra dan jakis najdrozszych xd najlepiej jak sie idzie z kolezanka i wtedy kazda placi za siebie, wtedy czuje sie bogatsza o ta polowe XD
  • Odpowiedz
Póki ktoś kobietę traktuje poważnie, i na równi z facetem to znaczy, że jeszcze niczego się nie nauczył, a ta lekcja zawsze nadejdzie


@FuckYouTony: @krzysztof5750 może wystarczy związać się z poważną kobietą i normalnie rozmawiać np. "zależy mi, żebyśmy nie marnowali tyle jedzenie/ chcę mieć odlozoną poduszkę finansową a nie jechać znowu na wakacje all inclusive i wydać 10k"

Dla mnie to co odpisujecie to
  • Odpowiedz
@FuckYouTony:

Tak bardzo #!$%@? to. Po 12 miesiącach pozbycia się mojej ex miałem odłożone tyle na koncie rezerwowym


Ale wiesz, że to Ty taką wybrałeś?

Szukacie szonów i później płaczecie :)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.