Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: To u mnie odwrotnie. Jestem w związku i nagle mieszkanie taniej, obiad gotowany jest codziennie a i kupować zbędnych produktów spożywczych nie można bo trzeba wykorzystać to co jest w lodówce. No i też mniej na głupoty wydaje XD
  • Odpowiedz
może wystarczy związać się z poważną kobietą


@NieBendePrasowac: ok, powiedzmy że jest połowa poważnych i połowa niepoważnych, jak mireczki zabiorą wszystkie poważne to druga połowa mireczków ma już sobie nie brać kobiet bo są niepoważne mimo że tylko takie zostały? I to w niżu demograficznym gdzie kobiet jest wyraźnie mniej niż mężczyzn?
  • Odpowiedz
ponizej sto to jeszcze malo xd my placimy zazwyczaj powyzej sto


@TrisssMerigold: Za co powyżej sto? Chyba nie na obiad dla jednej osoby ()

To u mnie odwrotnie. Jestem w związku i nagle mieszkanie taniej, obiad gotowany jest codziennie a i kupować zbędnych produktów spożywczych nie można bo trzeba wykorzystać to co jest w lodówce. No i też mniej na głupoty wydaje XD


@Devasto27:
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: ja mam odwrotnie. Nie zarabiam najgorzej, a żona więcej ode mnie i nie jest materialistką. W ogóle jak się wprowadzała, to ja byłem gołodupiec i zainwestowała chyba 14 000 w remont mieszkania.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: @FuckYouTony @owsikalfred ale czemu opowiadacie że jesteście beciakami frajerami jakby to była wina kobiet? Ja np zauważyłem że place więcej za prąd bo wcześniej pomieszkiwalem np 2 tygodnie u byłej więc prądu wtedy u siebie nie używałem. Podobnie z jedzeniem, rzadko ale jak już było gotowanie dla dwóch to bylo znacznie taniej. A ile razy to ona mnie gdzieś zawozila albo mogłem brać nadgodziny bo ona zadbała
  • Odpowiedz
@krzysztof5750: Nie rozumiem. Ktoś poznaje drugą połówkę, która daje wszystkie znaki, że będzie rozgurwiała hajs na lewo i prawo i wymagała finansowania siebie i jeśli mimo wszystko mu to nie przeszkadza i dalej w to idzie, to do kogo chce mieć pretensję? xD

Przy dobrym różnicowaniu, znalezienie Różowej, która płaci za siebie i partycypuje w kosztach, myśląc trochę o przyszłości nie jest takie trudne.

Tak jak mówiłem. Cucki zaczynają tak
  • Odpowiedz