Wpis z mikrobloga

oni mają już tak sprane mózgi, że robią to za darmo


@o__0: wiem, wiem, kpię tylko z urojeń neuropejskich myślicieli. Części z nich na serio wydaje się, że jak ktoś ma inne poglądy od ich własnych to musi być opłacanym trollem bo przecież gdyby nie był to też wielbił by Tuska. Proste umysły zawsze znajdują proste wytłumaczenia. Poza tym tak zajadłym sekciarzem jak w neuropejskim szambie nie zostaje się dlatego, że
  • Odpowiedz
kto sponsoruje dziesięć takich armii po stronie neuropy?


@OlFunkyBastard: no przeciez przed wyborami wyszło ze choćby PO ma opłacaną agencję robienia ruchu i dbania o PR, co sami potwierdzili. Tutaj od zawalenia masz sekciarzy i boty PO/ KO/ der tuska
  • Odpowiedz
farma troli mateckiego jest faktem udowodniony już w 2019 roku.

Sam Darek jechał na 10 kont przed prezydenckimi.


@open_or_die: nie widziałem takiego dowodu ale nie o to tu chodzi ja nie neguje, że PiSowcy tu działają tylko kpię z tego, że przy takiej aktywności neuropy nikt nie doszukuje się farm po drugiej stronie. Poza armią spranych polityką łbów na pewno działa tu też sporo partyjniaków, którzy dostają za to pieniądze. Zobacz
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: Z mojego punktu widzenia jest już taki burdel w tematach politycznych i historycznych. Że ciężko odróżnić trolla od rzeczywistej opinii która uderza w coś, ale nie sugerująca kogo popiera rozmówca, nie zależnie od stron. Trolle są wszędzie, tylko ciemniak stwierdzi że tylko po jednej stronie ¯\(ツ)/¯. Skoro wjeżdżasz na PiS to kochasz PO, wjeżdżasz na PO, kochasz PiS. Wjeżdżasz na Rosję, kochasz USA itd itd
  • Odpowiedz
Tutaj od zawalenia masz sekciarzy i boty PO/ KO/ der tuska


@banicjant997: wiadomo. Kpię tu z neuropejskiej mądrości etapu. Gdzie sami są jeszcze większą sektą, a wytykają coś czego nie widzą we własnym patologicznym środowisku. Najgorsze jest to, że oni nie czują potrzeby żeby to co piszą spinało się w jakąś logiczną całość. Politykę traktują religijnie...
  • Odpowiedz
gdzie ta 10 razy większa armia neuropy?


@cirspmtugp: tu na mirko blogu. Teraz po wyborach równowaga sił została trochę zachwiana ale przed praktycznie każdy polityczny wpis był jakimś neuropejskim pluciem na PiS lub Konfederację. Natomiast na Facebooku miej pretensję do algorytmów, mi się tam nic związanego z polityką nie wyświetla. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: Brejza z pieniędzy tatusia, który jest prezydentem Inowrocławia i to właśnie w ratuszu tego miasta był nadawany przekaz dnia
( ͡° ͜ʖ ͡°) za rządów PiSu właśnie ten ratusz często odwiedzał ABW ( ͡° ͜ʖ ͡°) a matecki nie miał żadnej farmy trolli, to wymysł neuropków. Platforma zaczęła hejtować tego posła tylko dlatego, że nagłośnił sprawe pedofila w platformie, który zgwałcił syna
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard po przejściu z głównej na mirko nie dziwię się że masz wrażenie że jest tu armia troli KO, wystarczy sprawdzać aktywność kont.
Przy botach chwalących pis masz konta z aktywnością tylko przed i w trakcie wydarzeń politycznych, przy tej drugiej grupie masz do czynienia z lepiej zarządzaną grupą kont z ciągłą aktywnością lub są to zwykli użytkownicy którzy mają już dość propagandy z tvpis i tłumaczą fejki z farmy mateckiego.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Skąd to info masz? Z bazy danych wykopu? Wykop nie ma prawa publikować takich danych od nikogo, bo to nielegalne człowieku, a kara za opublikowanoe czyiś danych osobowych jest ogromnie wysoka i zwyczajnie wykopowi, ank żadnek stronie by sie to nie opłacało
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: Rosja, to była, jest i będzie największym wrogiem Polski, dlaczego? Bo z historii każdy powinien pamiętać, że kacapy od wieków próbowały nas podbić i wynarodowić. Jak można w ogóle będąc Polakiem kochać Rosje wiedząc, że ruskie od pokoleń są przezarci nienawiścia do nas i to bardziej, niż teraz do Ukraińców, a USA, to prekursor demokracji, no ale kucowi prędzej ryja wykręci gdyby mial cos zlego na Rosje powiedzieć, ale USA
  • Odpowiedz
Przy botach chwalących pis masz konta z aktywnością tylko przed i w trakcie wydarzeń politycznych


@open_or_die: to nawet jeszcze gorzej. Praca do PiSu jest pracą dorywczą, a dla obecnej władzy na pełen etat. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

propagandy z tvpis i tłumaczą fejki z farmy mateckiego.


@open_or_die: ale wiesz, że już od pół roku TVP jest szczekaczką obecnej władzy? Wygadasz mi na dobry przykład osoby, która
  • Odpowiedz