Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Tak myślałem, brak dowodów tylkp głupi obrazek. Modki są jacy są, ale nie są tak durni by publikować czyjeś dane. Moderacja Ci nie udostępni od nikogo takich danych
  • Odpowiedz
@open_or_die: skąd głupie założenie, że odbiera mi to sen z powiek? Demokracja to tyrania głupiej większości i jestem świadom, że nie mam na to wpływu. Co nie oznacza, że mam to akceptować lub wypierać niewygodną rzeczywistość dodając wszystkich jak leci na czarną.
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: Ogolnie rząd z opozycją współpracuje, ale z platformą jest ten problem, że oni nie chcą współpracować tzn tusk nie chce, bo jak chłop siedział w PE, to jakoś PiS wtedy dogadywal sie z PO, gdzieś czytałem, ze tusk podobno ma kompleks kańczynskich, bo sie czuje gorszy od niego i chce pokazać, że potrafi lepiej rządzić. Praca magisterska tuska to byla o piłsudzkim i łącząc kropki stwierdzam, że jemu sie marzy
  • Odpowiedz
@Lukiipl: to raczej nadinterpretacja z twojej strony. Kiedyś po necie hulał fajny wywiad z Tuskiem z początków jego kariery gdzie chyba jedyny raz mówił szczerze o własnych motywacjach. Pociąga go władza i robienie kariery, aby to osiągnąć posunie się do wielu kłamstw i niegodziwości. Teraz wygląda na to, że dostał taska na przywrócenie praworządności w kraju lub jak kto woli posunięcie federalizacji do przodu. Tusk to bezideowiec...
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: A tego wywiadu nie widziałem, ale może niezłe swiatlo rzucać ogólnie na tuska i jego motywacje, ake chęć władzy to częsty skutel chęci bycia dyktatorem ¯\(ツ)/¯ dyktatorzy zwykle po to chcą rządzić by mieć bezwględną władze, a sądząc po jego pracy magisterskiej, to stąd myślałem, że chce sie wzorować na piłsudzkim, bo niby czemu akurat go wybrał na swoja prace magisterską?
  • Odpowiedz
tak myślałem, 3 dniowa zielonka która broni dariusza.


@open_or_die: nawet jeśli @Lukiipl byłby samym Mateckim we własnej osobie to czy nie lepiej gdybyś dyskutował z nim merytorycznie, a nie powielał jakieś rzeczy, których nie jesteś w stanie udowodnić? Po prostu łatwiej ci napisać brednie nie trzeba się do tego wysilać i zaraz dostaniesz plusiki od neuropejskich głąbów, którzy wypisują dokładnie to samo co ty jako uniwersalny argument na wszystko.

To takie
  • Odpowiedz
@Lukiipl: no właśnie tu nie chodzi o dyktaturę w konwencjonalnym tego słowa znaczeniu tylko raczej o wspinanie się po szczeblach kariery. Dyktatura wiąże się z byciem twarzą totalitaryzmu jemu bardziej marzy się zakulisowa rola pociągającego za sznurki coś w stylu Georgea Sorosa. Bawią go polityczne szachy 5D gdzie nic nie jest tym czym się być wydaje.
  • Odpowiedz
@Lukiipl: Spoko, ale wiesz że ja tylko dałem przykład. Osobiście tez gardzę i to bardzo takimi starymi komuchami co tęsknią za tamtymi czasami, a ich świętem jest 22 lipca, oni by dostali orgazmu jakby czołgi rosyjskie wjechały do Polski, bo wróciła by stara sprawiedliwa dobra władza XD
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: No tusk chciał ustalić linie obrony wzdłuż wisły. Pomysł over 9000
( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba pijani byli jak to ustalali. Kto normalny ustala linie obrony w połowie swojego kraju, a drugą połowe zostawia na pastwe losu i to te połowe, która ma bogate złoża naturalne
Wschód Polski ma w uj węgla brunatnego, troche uranu, gazu i ropy naftowej. Na potrzeby krajowe wystarczy, a suwalszczyzna ma
  • Odpowiedz