Wpis z mikrobloga

O, pradziadek rozrządu w 2.5 dCI!


@smk666: Pradziadek z czternastoma wałkami rozrządu( ͡° ͜ʖ ͡°) @mam_kosmate_mysli Nie widzę innej możliwości jak prawa w oleju i raczej nie jest to na zasadzie jak w skrzyni biegów, że częściowo zamoczone w oleju koła zębate same go "pobierają", a raczej olej jest podawany pod ciśnieniem w niektórych punktach.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos:
Tylko pasek, napinacz i rolka co 120 kkm lub 5 lat. Gorzej, że jak chcesz przy okazji wymienić pompę wody to trzeba rozebrać i ponownie ustawiać koła zębate (widoczna przy lewej krawędzi zdjęcia).
  • Odpowiedz
@smk666: co do tej pompy - dlatego zakłada się oryginały i robi to jak najrzadziej, w renówkach nie warto pchać się w zamienniki bo potem jest lament "ojojoj jakie te francuzy najgorsze" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zjem_Ci_nos wsićko prowda a tak serio to przekonałem się że chytry dwa razy robi, teraz mimo przysięgi że już laguny nie kupię, kupiłem i same OEM daje xD
  • Odpowiedz
@Pitaq za czymś takim się oglądam, właśnie L3 F4RT LPG i albo automat albo manual, co się trafi to wezmę, lubię brać najtańsze i odgruzować sobie samemu a nie wiem co się trafi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz