Wpis z mikrobloga

Jakie to prawdziwe, i każdy facet który zdecyduje się wejść w związek z feminoidem jest tym zagrożony.

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - Jakie to prawdziwe, i każdy facet który zdecyduje się wejść w z...

źródło: temp_file7585842593817769553

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to prawdziwe, i każdy facet który zdecyduje się wejść w związek z feminoidem jest tym zagrożony.


@wiecznysingiel97trt: No i w 2 stronę też, każda kobita co chce wejść w związek z facetem też jest tym zagrożona.
Ba jest spora szansa, że "puściła się' z jakimś mężatym ;p
  • Odpowiedz
@voldi One zawsze jak znajdą lepszą gałąź to do niej doskoczą "mówią jakie to są one biedne i nieszczęśliwe gdzie ci prawdziwi faceci" kiedy chad je zdradzi, biorą sobie mirka by mieć tampona emocjonalnego na ich zranione serduszko, ale jak pojawi się na horyzoncie inny chad to od razu wskakuje mu ona na bolca ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Tak mówią dupy na jedno ruchanie z tindera i internetu a nie kobiety do związków...
Za duża generalizacja, nie radzę zawężać wszystkich kobiet do tinderówek i instagramerek xd
Do zdrady zawsze potrzeba 2 stron ;)
  • Odpowiedz
@voldi Tak, zwłaszcza gdy mój znajomy był 5 lat z tą "kobietą do związku" mówiła że go kocha i nigdy nie zostawi, że to na całe życie, a później go zdradziła, a chuop poszedł na tory. Więc sory, ale 99% populacji p0lek nie uwierze w ani jedno ich słowo bo gadają jedno a robią drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Twój wybór, ja wole sobie sobie pougniatać polki zamiast na wszystkie narzekać, ale masz takie prawo.
To, że ktoś się zabił z powodu zdrady to też jakaś parodia, ale natura, słabe jednostki są eliminowane, jesteśmy małpami poligamicznymi, spokojnie możesz założyć, że jakieś 80% osób zdradzi co najmniej raz w życiu i nie jest to zależne od płci.
Ba przyznaje się do tego ponad 50% mężczyzn i ponad 30% kobiet...
  • Odpowiedz
@voldi Dokładnie, jak to określiłeś natura, a ona każe kobietom brać najprzystojnieszych z najlepszymi genami samców alfa i tylko takim są wierne, resztą one gardzą. A to że tylko 30% sie przyznaje, to nie oznacza, że nie ma ich więcej, poprostu rzadziej sie one przyznają, bo nie chcą wyjść na puszczalskie i hipokrytki...
  • Odpowiedz
Dokładnie, jak to określiłeś natura, a ona każe kobietom brać najprzystojnieszych z najlepszymi genami samców alfa i tylko takim są wierne, resztą one gardzą


@wiecznysingiel97trt: Ale wiesz, ze natura każe facetom zapłodnić każdego koczkodana...tzn. żeby nie zoofilia, tylko brzydką babę... to natura, taka sama jak u kobiet z szukaniem silnego, męskiego mężczyzny.
Kobiety nie są wierne "Samcom alfa" a mężczyźni "kobietom alfa", obie strony zdradzają, ale jest nadal jakaś szansa znalezienia zarówno kobiety jak i faceta, który nie zdradza albo w tym związku nie będzie zdradzać ;)

Tak kobiety rzadziej się przyznają, ale to raczej społeczne, facet, który posuwa 10 kobiet uchodzi za samca alfa do naśladowania, kobieta, która rozkłada nogi przed 10 uchodzi za #!$%@?ę do potępienia, dlatego mniej kobiet się przyznaje do zdrady, fakt jest taki, ze ta liczba musi być
  • Odpowiedz
@voldi ale jest nadal jakaś szansa znalezienia zarówno kobiety jak i faceta, który nie zdradza albo w tym związku nie będzie zdradzać

O ile masz prostą twarz i małe usta ja mam przerośnięte i zakola, już od nie jednej usłyszałem, że jestem brzydki i że nikogo nie znajde niektórzy faceci też mi tak mówili więc sory, ale taka jest prawda biologicznie jestem samcem omegą mimo iż jestem wysoki i mam posture,
  • Odpowiedz
O ile masz prostą twarz i małe usta ja mam przerośnięte i zakola, już od nie jednej usłyszałem, że jestem brzydki i że nikogo nie znajde niektórzy faceci też mi tak mówili więc sory, ale taka jest prawda biologicznie jestem samcem omegą mimo iż jestem wysoki i mam posture, twarz to wszystko przekreśla. Natura...


@wiecznysingiel97trt: I co, to cię przekonuje? hehe ktoś ci coś tam powiedział, że jesteś brzydki i wsio... może tak, ale zazwyczaj kosmetyki i dbanie o siebie wystarczają aby poprawić urodę o co najmniej 3-4 w skali 10.
Co do znalezienia to to jest fakt, jak myślisz o sobie sam jako o jakiejś omedze etc. to inni będą myśleć tak samo albo gorzej, najpierw musisz sam o sobe dobrze myśleć a dopiero później promieniuje to na ludzi.

Powiedz mi jedno, jak sobie wyobrażasz znalezienie kobiety na życie, skoro o sobie myślisz jako o ostatnim przegrywie a o wszystkich kobietach jak o zimnych sukach, które tylko czekają aby
  • Odpowiedz
@voldi Powiedz mi jedno, jak sobie wyobrażasz znalezienie kobiety na życie, skoro o sobie myślisz jako o ostatnim przegrywie a o wszystkich kobietach jak o zimnych sukach, które tylko czekają aby zdradzić etc.?
Dlaczego kobieta miałaby z tobą być?


Ale ja z kobietami nie chce mieć nic wspólnego dałem sobie spokój, wystarczają mi divy. Napisałem tylko dlaczego tak uważam, a nie inaczej i tyle.

masa brzydkich facetów ma żone i
  • Odpowiedz
tylko brzmi czy swoje jest co raz więcej przypadków gdzie sie okazuje że mężczyźni wychowują nie swoje dzieci bo żony im sie puściły szkoda, że nie ma obowiązkowych testów na ojcostwo wtedy by wyszła realna skala zdrad kobiet.


@wiecznysingiel97trt: Tak, puśicły się z kolegami z pracy a ich mężowie zapłodnili swoje koleżanki z pracy... to nie tak, ze tylko

ta żona zdradzała, w tym samym czasie mąż też pozował inną
  • Odpowiedz
@voldi Mężczyźni którzy zdradzają swoje żony tak samo potępiam jak Kobiety które zdradzają swoich mężów. Ale niestety feminizm onety umoralniają zdrady kobiet i obarczają za to jej faceta, a nie ją. Niestety, ale zwłaszcza młode pokolenie dziewczyn co raz częściej ulega takiej narracji, bo chcą być jak faceci którzy, zaliczają kolejne panienki, one tak samo chcą sie "wyszaleć" konsubcjonizm, nie sprzyja dziś ani zawieraniu małżeństw, ani zakładaniu rodziny. Facet który wierzył
  • Odpowiedz
Niestety, ale zwłaszcza młode pokolenie dziewczyn co raz częściej ulega takiej narracji, bo chcą być jak faceci k


@wiecznysingiel97trt: Bo onet kobieta jest kierowany do młodych wyzwolonych kobiet? więc pisze takie artykuły jakie one lubią? prawdopodobnie osoby piszące też są takimi kobietemi...
To samo tyczy się prawicowych stron, które piszą w 2 stronę?

Nie wiem dlaczego masz takie ale, kobiety kiedyś rzeczywiście były potępiane za dawnie dupy a faceci nie, teraz jest pom równo, ja nie widzę w tym problemu, faceci zdradzają i kobiety zdradzają, nie muszą robić związków, tak przez to populacja dana wymrze w końcu o ile się nie odmieni ale nie jestem zwolennikiem hamowania na siłę, każdy bierze odpowiedzialność za siebie i
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt To nadal jest jakiś tam % kobiet, znacznie mniej niż połowa a większość jest normalna i nie zdradza na lewo i prawo, tak samo faceci, większość ludzi zdradziła chociaż raz ale niekoniecznie w obecnym związku.
Można sobie znaleźć normalną kobietę... wystarczy nie patrzeć wyłącznie na piersi i ciało_

Wiesz jeżeli ktoś zdradzi w poprzednim związku to może zdradzić w obecnym jak komuś coś nie będzie pasowało, i to sie tyczy
  • Odpowiedz