Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej wam, mam 25 lat i od dwóch-trzech lat poważny problem. Totalnie nie odczuwam podniecenia i żadnych potrzeb seksualnych. Robiłem wszystkie badania z krwi i są w normie. Testosteron miałem około 400 i androlog zlecił mi zastrzyki więc podbiło mi do 900 ale nie odczułem żadnej różnicy. Poza zerowym libido czuję się jak fajtłapa, jakby dosłownie ktoś uciął mi torbe. Mam wrażenie, jakby mój organizm totalnie nie "korzystał" z testosteronu. Co to może być? Dodam, że zarost na twarzy mi rośnie normalnie. Dziękuje za wszelkie wskazówki.
PS. pół roku temu zacząłem brać bupropion z myślą, że może to wina psychiki lecz to nie pomogło.
#lekarz #seks #urolog #androlog #zapytajwykop #pytanie #zycie #seksuolog #choroby #testosteron #faceci #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
To nie kwestia niskiego testosteronu, jest normalny, po prostu jak przez dłuższy czas człowiek się nie masturbuje, i tak np jest w moim przypadku no to potem przestaje się odczuwać chęć seksu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @AnonimoweLwiatko
No właśnie nie . Jedynie przez dość długi czas byłem na antybiotykach bo przechodziłem stan zapalny prostaty (dość łagodny). I problem z libido zaczął się chyba właśnie wtedy. Ale teraz jestem w stu procentach wyleczony a libido nadal zerowe.
Oczywiście zero używek czy alkoholu.

  • Odpowiedz
Znalazles rozwiazanie?
Mam identycznie...
Samopouczie,sila, wszystkie badania - wszystko w normie....
Jedynie to libido... Juz sam nie wiem gdzie szukac przycyzn...
  • Odpowiedz